Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Inače, ne znam za ovo fauliranje. Slabo znam košarku, verovatno ima neki smisao. Počelo je Tepićevim preoštrim faulom posle kojeg je Vilijams bio dosta ošašavljen. Vujošević ga je ispratio aplauzom. Zanimljivo je sve to. Kao da je bila namera da ga grune u reklame.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa brate, komentarišem šta sam video. Može biti da mi se činilo drastičnijim nego što jeste ali demantuj me analizom situacije, a ne Tepićevim bekgraundom. 

 

Edit: Šta znači mahanje rukama u Daloovom prvcu u poslednjem napadu? Jasno mi je da je neko sprdanje u rangu povika Šuuut! ali cenim da postoji neka priča iza. Hvala.

Edited by McCabe
Link to comment

Radonjić isponižavao Vujoševića jer je sa jačim timom uspeo da uzme titulu. Kakvo poniženje. Dejvid Blat ako izgubi od GS nek ne izlazi iz kuće više, kamo mu titula EL nek okači Lebronu o rep.

 

Isponizavao ga je na ljudskom nivou. I Kari Pesic koji je kosarkaski pojam za Vujosevica je gubio od nekakvog Vlada Jovanovica jer je imao 10 puta jeftiniji tim od njega pa se nije ovako blamirao i ovoliko kukao.

Link to comment

Radonjić isponižavao Vujoševića jer je sa jačim timom uspeo da uzme titulu. Kakvo poniženje

+1

dzaba zikici pricas..no treba ih pustiti da uzivaju.evo tata ce da im kupi i aba ligu.pasce i neki spomenik radonjin na terazijama.nadam se pre nego ode da trenira "valensiju" ili neki slican tim

Link to comment

Isponizavao ga je na ljudskom nivou. I Kari Pesic koji je kosarkaski pojam za Vujosevica je gubio od nekakvog Vlada Jovanovica jer je imao 10 puta jeftiniji tim od njega pa se nije ovako blamirao i ovoliko kukao.

 

To je druga priča, rekao si na svim nivoima pa sam pretpostavio da se odnosi i na igru. A što se Karija tiče imao je i on svakakvih izjava. Nije Dule rang sigurno ali je imao. A Vladu Jovanovića koliko su ispljuvali u Železniku, malo je reći da se poneo kao gospodin. 

Edited by theanswer
Link to comment

+1

dzaba zikici pricas..no treba ih pustiti da uzivaju.evo tata ce da im kupi i aba ligu.pasce i neki spomenik radonjin na terazijama.nadam se pre nego ode da trenira "valensiju" ili neki slican tim

 

A reci koji zmaj ovaj Cirbes!  :s_w:

 

Ni Kriger nije bio ovako efikasan. 

Link to comment

+1

dzaba zikici pricas..no treba ih pustiti da uzivaju.evo tata ce da im kupi i aba ligu.pasce i neki spomenik radonjin na terazijama.nadam se pre nego ode da trenira "valensiju" ili neki slican tim

 

Pomozi mi da shvatim - kada zvezda pobeđuje i uzima, to je zato što ima neki državni tatica koji kupuje, a kad kkp uzima, to je uprkos tome? Pitam za druga.

Link to comment

To je druga priča, rekao si na svim nivoima pa sam pretpostavio da se odnosi i na igru. 

 

Pa, rasturio ga je i na parketu ali objektivno ima bolji tim pa to nije toliko strasno. Ovo jeste strasno, Vujosevic se ponasa kao poslednji dripac. Sve ove serije s Partizanom su postale talac njegove sujete, umesto da gledamo kosarku gledamo igrace Partizana kako daju loptu igracima Zvezde u ruke i citava tri minuta prave faulove na 14 razlike da bi dokazali... sta tacno?.

Link to comment

komsije su mi nekako djelovali beskrvno citavu utakmicu, kao da ni oni ne vjeruju da mogu dobiti. moj neki utisak je da smo ih bas lako dobili za jednu plej of utakmicu. u prvom poluvremenu su ih u igri drzali neki srecni kosevi ali i nekoliko nasih neshvatljivijh promasaja. pavlovic ima par kilograma vise nego na kraju ABA lige, potpuno se igracki raspao. tepic je car.

 

kod nas mi je drago zbog cirbesa. na pocetku sezone je bio uzasno osporavan, napadali su ga  prilikom svake greske. uopste nije lako odigrati dobre minute i ugrabiti priliku pored bobija koji je imao onakvu sezonu. danas je pokidao.

 

sto se tice duleta, carska je bila situacija kada je poceo da prigovara sudiji zbog jednog od onih faulova u zadnja dva minuta. kada je napravljen faul, kretao se prema svojoj klupi i nije mogao vidjeti sta se desava tamo. :D

Link to comment

Pa, rasturio ga je i na parketu ali objektivno ima bolji tim pa to nije toliko strasno. Ovo jeste strasno, Vujosevic se ponasa kao poslednji dripac. Sve ove serije s Partizanom su postale talac njegove sujete, umesto da gledamo kosarku gledamo igrace Partizana kako daju loptu igracima Zvezde u ruke i citava tri minuta prave faulove na 14 razlike da bi dokazali... sta tacno?.

 

Rasturio ga je kad i ovakav Partizan od svog najboljeg košarkaša dobija konstantno pucanj u nogu, stvarno ne vidim šta tu Vujošević ni bilo koji drugi trener može da uradi. Sa ovakvim Pavlovićem Partizan ne može nijednom da dobije Zvezdu pa sve da su na klupi Ojerbah,Džekson i Popović i da nad klupom lebdi duh profesora Nikolića. Jedino možda nešto u smislu nekog razgovora sa Pavlovićem ali sumnjam da to nije pokušano. Radonjiću svaka čast za ajdustment koji je napravio tokom ABA serije između utakmice 2 i 3, bio je priteran uz zid i morao je da reaguje ali opet svaka čast. Nemoj da pričamo u useravanju na parketu još uvek. 

Link to comment

Može da ne dovede Pavlovića npr., nego nađe manje kvalitetnog i manje mentalno labilnog igrača? Nije mu ga valjda neko na silu uvalio...

Link to comment

Može da ne dovede Pavlovića npr., nego nađe manje kvalitetnog i manje mentalno labilnog igrača? Nije mu ga valjda neko na silu uvalio...

 

Ma daj budi ozbiljan. Pavlović je prošle sezone bio odličan kad je bilo najpotrebnije, protiv Cedevite je odigrao svoju najbolju utakmicu, čak i u finalnoj seriji je bio izuzetno koristan. To što mu se dešava ove godine malo ko je mogao da predvidi, još u situaciji u kojoj je KKP bio da se zamera DV što ga je uopšte doveo. Pa ne znam, ni najveći mrzitelji mu ne bi to zamerili. 

Link to comment

Ne zameram mu ni ja :fantom: Samo kažem da je teško, ako si DV, uzimati ludilo igrača kao olakšavajuću okolnost sa kojom ti nemaš apsolutno nikakve uzročno-posledične veze. Bio on najbolji ili najgori u timu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...