Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Sta je koji kurac Vujosevic hteo da demonstrira ovim glupiranjem na kraju? Nije mu se islo iz saune?

 

Jebeno ne mogu da verujem da Pionir sto godina ne moze da sredi jebenu ventilaciju. Nadam se da se Macvan, Milutinov i Dzenkins nisu povredili.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva slogirana zavrsnica...

Macvan jeste decu pravio Luki ali meni se realno svidja njihov match up. Macvan je tu malo stariji i iskusniji, igra kao calac, i cini mi se da je pravi izazov za Luku da napreduje. Zaista se nadam da Macvan ostane u KKP, potreban je takav igrac.

Kalina se sabanisao za 3 medalje, kada ispadnes najveci dziber na terenu kojim hoda jedan ljudski maximum onda si stvarno precerao. Kada je stajao 5 sekundi ispod naseg kosa i drao se ka sudiji je trebalo da bude sankcionisano.

Cirbes rasturio Milutinova sa druge strane. Ova tekma mi je prilicno ucrvrstila ono sto mislim i o Luki i o Milutinovu, da ne bi trebali da se nadju u 12 reprezentacije, potrebna im je jos jedna sezona dobrog rada, Macvan i Bobi su miljama daleko.

Link to comment

Fingira skandal od sudjenja i "protestom" namesta kriterijum za nastavak serije, kao prosle godine sa onim povlacenjem. Ove ipak mora da smisli nesto novo.

Link to comment

Pokusao je ono sto je uspeo prosle godine - da obezvredi Zvezdinu pobedu. Nelson je prosle godine rekao da se niko nije osecao dobro posle onakve pobede, zavrsena je utakmica 3 na 2, a Vujosevic je bio glavni krivac za sva sranja koja su se desila.

 

Nadam se da su u KKCZ naucili da ignorisu ovakve idiotluke.

Link to comment

zaboravio si Aspasov korner ? :cry:

 

Potisnuo :cry:

 

Ali to je ipak bio pokušaj da se nešto uradi, ekvivalent npr. air balla ili dodavanja u treći red publike. Ovo je bilo neobjašnjivo odustajanje, valjda je neka normalna praksa da igraš do kraja i pokušavaš da smanjiš razliku, makar samo frljnuo trojku bezveze. Možda ga je iznervirala ironična podrška Zvezdinih navijača koju je imao u poslednjih par napada?

Link to comment

 

Potisnuo :cry:

 

Ali to je ipak bio pokušaj da se nešto uradi, ekvivalent npr. air balla ili dodavanja u treći red publike. Ovo je bilo neobjašnjivo odustajanje, valjda je neka normalna praksa da igraš do kraja i pokušavaš da smanjiš razliku, makar samo frljnuo trojku bezveze. Možda ga je iznervirala ironična podrška Zvezdinih navijača koju je imao u poslednjih par napada?

 

Radonjic je ove godine isponizavao Vujosevica za sve pare i po svakom osnovu. Jos ako mu uzme i ovu titulu a nastavi da se ponasa kako se ponasa, dominacija ce biti totalna.

Link to comment

Radonjić isponižavao Vujoševića jer je sa jačim timom uspeo da uzme titulu. Kakvo poniženje. Dejvid Blat ako izgubi od GS nek ne izlazi iz kuće više, kamo mu titula EL nek okači Lebronu o rep.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...