Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

 daj bar nekog majstora sa loptom da gledamo kad već te pare ne idu za autoput/školu/štagod.

Имали смо једног лане, овај је копија само на другој позицији.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakve veze ima cifra? Ako ga dovedu znači da se uklapa u budžet. Meni je on ultra gotivan igrač i baš me briga koliko košta. Odavno je jasno da blizanci sa zdravim poslovanjem nemaju dodirnih tačaka, daj bar nekog majstora sa loptom da gledamo kad već te pare ne idu za autoput/školu/štagod.

Loša mu je statistika u ove dve EL sezone koje je odigrao, pa verovatno ima problema da nađe lukrativni angažman zbog toga. Biću oduševljen ako dođe, on je za Zvezdu premija.

A ne , nema "sta god" , premijer je jasno i glasno rekao da od sada pare namenjene Zvezdi i Partizanu idu iskljucivo za lecenje bolesne dece ...

Licno nemam nista protiv sto dovodite dobre i poznate igrace (i sto je i politicki ovo vas trenutak koji treba iskoristiti ) ali mi malo smeta sto provlace te price za malu decu , "ovaj je zacudjujuce neverovatno jeftin" , "ovog smo doveli kao kompezaciju za halu" , "Ovaj igra iz ljubavi i navijaca ..." ... Zasto ne reci , pravimo ozbiljan tim jer imamo na raspolaganju sasvim dovoljno sredstava za isti ili jednostavno precutati taj deo i fokusirati se samo na sportski(igracki) deo bez ikakvog pravdanja ?

Edited by Geograf
Link to comment

Ове године имамо осетно мање пара него лане.

 

Досад смо довели 3 играча, сва тројица су доста јефтинији од играча које наслеђују.

Edited by EmptyClip
Link to comment

Ове године имамо осетно мање пара него лане.

 

Досад смо довели 3 играча, сва тројица су доста јефтинији од играча које наслеђују.

Na pleju i centru tesko da imate jeftinije igrace , na krilu verovatno da , dok za krilnog centra cenim da ce biti igrac slican cenovnom rangu Radenovica (ako ne i on sam opet) ... u svakom slucaju nije osetno jeftiniji tim nego prosle godine , kao sto i ne treba da bude po meni , ako klub ima viziju (i materijalnu podrsku) da postane stabilan i konkurentan evroligas ...

Link to comment

u svakom slucaju nije osetno jeftiniji tim nego prosle godine

 

Јесте. Осетно. Јер клуб нема материјалну подршку ко прошле године. Просто и једноставно.

Ево ти математика: Шилб је имао 300+ иљада а Дангуба има 120, Симоновић је имао 150 или вишеа Калинић има 100, Раденовић је имао ваљда око 200 а сада се тражи играч који ће бити у ротацији 5. играч и који ће имати мање од 100 сома и такви услови су понуђени управо том Раденовићу, Рашко је имао око 200 а Цирбес има 170.

 

Једино ће замена за Нелсона бити скупља - 250 иљада уместо Дијевих 220. И то ће изгледа бити Вилијамс. Зицер за исти сценарио ко са Шилбом.

Link to comment

Na pleju i centru tesko da imate jeftinije igrace , na krilu verovatno da , dok za krilnog centra cenim da ce biti igrac slican cenovnom rangu Radenovica (ako ne i on sam opet) ... u svakom slucaju nije osetno jeftiniji tim nego prosle godine , kao sto i ne treba da bude po meni , ako klub ima viziju (i materijalnu podrsku) da postane stabilan i konkurentan evroligas ...

Kruzis kao kisa oko Kragujevca...kazi lepo uzeo Vucic pare od bolesne dece i dao za Marcusa... :fantom:

Link to comment

 ali mi malo smeta sto provlace te price za malu decu , "ovaj je zacudjujuce neverovatno jeftin" , "ovog smo doveli kao kompezaciju za halu" , "Ovaj igra iz ljubavi i navijaca ..." ... Zasto ne reci , pravimo ozbiljan tim jer imamo na raspolaganju sasvim dovoljno sredstava za isti ili jednostavno precutati taj deo i fokusirati se samo na sportski(igracki) deo bez ikakvog pravdanja ?

a cekaj nije  ti smetalo kad je kk dule godinama dovodio sve najbolje iz regiona uz standardnu pricu o siromastvu i stipendijama?

Link to comment

Долазили играчи да играју Евролигу брате. У Звезду долазе по паре и да играју Лилијану. Оу вејт..

Link to comment

Јесте. Осетно. Јер клуб нема материјалну подршку ко прошле године. Просто и једноставно.

Ево ти математика: Шилб је имао 300+ иљада а Дангуба има 120, Симоновић је имао 150 или вишеа Калинић има 100, Раденовић је имао ваљда око 200 а сада се тражи играч који ће бити у ротацији 5. играч и који ће имати мање од 100 сома и такви услови су понуђени управо том Раденовићу, Рашко је имао око 200 а Цирбес има 170.

 

Једино ће замена за Нелсона бити скупља - 250 иљада уместо Дијевих 220. И то ће изгледа бити Вилијамс. Зицер за исти сценарио ко са Шилбом.

 

Ovaj tim je jeftiniji cak i od onog koji je zavrsio sezonu, sve i da zanemarimo Silbovih 650.000 dolara po sezoni. Ako je tacno ovo sto se pise da smo Vilijamsa uzeli za 250.000 i da je Raden pristao na 120.000 cak je i prilicno jeftiniji. S tim sto ne mogu nikako da uklavirim kako smo mi MW uzeli za tolike pare. Jeste on imao uglavnom ocajnu sezonu u Kubanu ali kad igra onda ga igra za sve pare.

Link to comment

S tim sto ne mogu nikako da uklavirim kako smo mi MW uzeli za tolike pare. Jeste on imao uglavnom ocajnu sezonu u Kubanu ali kad igra onda ga igra za sve pare.

Da, ja ni ne verujem dok ne bude zvanično. Sa druge strane, ne bih uzimao zdravo za gotovo informacije o niskoj ceni, a i moguće je da mi precenjujemo njegove kvalitete. Čovek ima kvalitete na koje se diže navijačima, to nam je svima upalo u oči, verovatno da ima i ozbiljne mane, kao npr. očajna selekcija šuta za dva poena. Kako god, daj bobe da dođe.

Link to comment

ja isto ne kapiram kako je moguce za toliko para dovesti igraca kakav je Marcus Williams a postoje dve opcije, ili kosta mnogo vise ili je presudilo ono sto se desavalo nakon utakmice sa Lokomotivom u Beogradu prosle godine u Evroligi

Link to comment

Kruzis kao kisa oko Kragujevca...kazi lepo uzeo Vucic pare od bolesne dece i dao za Marcusa... :fantom:

Kako da kazem lepo, kada je izjava pateticno nebulozna(kao i vecina slicnih) ... Realno bolesna deca te pare ne bi videla da su se juce ugasila oba blizanca ,jer politicare zabole za njih kao i za mnoge druge socijalne probleme (osim ako nije direktan predizborni markenting) ...Ali zato kad je potrebno ispuniti svoj decacki san ili hedonistickui poriv , stvarno nista nije tesko ... makar to bilo i ocigledno reketiranje drzavnim aparatima ...

 

a cekaj nije  ti smetalo kad je kk dule godinama dovodio sve najbolje iz regiona uz standardnu pricu o siromastvu i stipendijama?

Da svaka lazna demagogija mi je smetala ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...