Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

 

Ipak, od celog vaseg tima  najvise se dopao onaj par "tornjeva blizanaca" sto nosi okolo table sa brojem cetvrtine koja treba da se igra. Razocaracu se ako mi kazes da Zli to nije overio na vreme.

 

ne bih oko ovih neslaganja, a ovo su da plusjediniriam. osim toga, pronasao sam nekoliko talenata u publici, plus dve policajke za koje se nadam da su uhapsile glija i da sada jedu jabuke u njegovoj sobi.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

 plus dve policajke za koje se nadam da su uhapsile glija i da sada jedu jabuke u njegovoj sobi.

 - e, mi se znamo. ti si onaj iz kladionice, jel da?. 

- da. 

- a ko ti je omiljeni fudbaler?

- mame biram. 

 

dalje znate.

Link to comment

primecujem da su belci na kul sedistima dok crnci sede napred sa uciteljicom radonjom. eh, da je rosa parks znala da ce se samo raspored sedenja promeniti :(

 

Odvalio sam se od smeha kad sam ovo video. Bas steta sto vi forumske seronje ne vidite dalje od Covica kad je ovaj tim u pitanju, skroz su cool momci. :fantom:

Link to comment

Odvalio sam se od smeha kad sam ovo video. Bas steta sto vi forumske seronje ne vidite dalje od Covica kad je ovaj tim u pitanju, skroz su cool momci. :fantom:

 

bilo je smesno i meni, samo sto sam kasnije sagledao siru sliku i ono sto sam video sokiralo me je (video) :fantom:

Link to comment

bilo je smesno i meni, samo sto sam kasnije sagledao siru sliku i ono sto sam video sokiralo me je (video) :fantom:

 

Kakva sira slika, to ti je retrovizor na naocarima. :fantom:

Link to comment

Ja samo da primetim da kapiten ima najbolji instagram handle (drugo mesto Reba Beba), a BobiMarjanovic13 ubedljivo najgori.

 

I šta Laziću znači ono "sile"? :unsure:

Link to comment

Meni do jaja zabavno ovo uz busa...

Nekako kao da je izbilo ono što potiskuju kad im se naklate razni covici , vujoševici i ini koji rade za njihovo dobro

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

primecujem da su belci na kul sedistima dok crnci sede napred sa uciteljicom radonjom. eh, da je rosa parks znala da ce se samo raspored sedenja promeniti :(

 

Ameri se ne zajebavaju na putovanjima. Sede, ćute, slušaju muziku, spavaju. Dok Srbi kad vide bus odmah se sete ekskurzije i počinju da urliču, jedu, prde, piju guarane da slučajno ne bi zaspali, itd. 

Link to comment

sad pogledao snimak, nesnosno prikenjavanje sudijama tokom celog meca. zvezdi ne treba to srozovanje posle ovakve sezone.

 

Isti slucaj je bio u Valjevu. Nervozni su igraci, odigrali su bezbroj utakmica ove sezone a mnogi od njih nece imati ni nedelju dana odmora pre nego sto ih pokupi Djordjevic. Zvezdi je ovo protiv Mege bila 76. ili 77. utakmica u sezoni. ne pomazu ni genijalne sudije od kojih ne znas ko je veci kreten.

Link to comment

Ma nervozni malo sutra, da jos uvek igraju f4 El bili bi mirni ko bube, klasicno ponasanje i ovih nasih i onih njihovih kada igraju KLS sa domacim sudijama :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...