Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kalinić se opasno šabaniše

 

Sve je gori u ovom preganjanju sa sudijama, kao da je ona Saletova kritika na njega delovala samo negativno.

Link to comment

Ovaj naš novi najperspektivniji sudija se takođe ističe

 

zestoko, dogurace do upravnog odbora.

Link to comment

Dje je onaj crni panter poznatiji kao harper?!

 

Evo me, sto pitas? Gledao sam kako guzimo ove tvoje Duletove Vuline i pored necuvene sudijske kradje.

 

Hajde tebe da pitam posto znas pravila. Koliko puta posle upozorenja igrac moze da uzme loptu nakon postignutog kosa? Sigurno vise od sedam puta, dotle sam brojao. :s_a:

Link to comment

Evo me, sto pitas? Gledao sam kako guzimo ove tvoje Duletove Vuline i pored necuvene sudijske kradje.

 

Hajde tebe da pitam posto znas pravila. Koliko puta posle upozorenja igrac moze da uzme loptu nakon postignutog kosa? Sigurno vise od sedam puta, dotle sam brojao. :s_a:

 

drago mi je da si zadovoljan i opusten, to mi govori da si svestan da ste se provukli zahvaljujuci babarogicu nikolicu. :s_c:

Link to comment

drago mi je da si zadovoljan i opusten, to mi govori da si svestan da ste se provukli zahvaljujuci babarogicu nikolicu. :s_c:

 

Bio bih opusten i da smo izgubili, posle jucerasnjeg dana jedino sto moze da me iznervira kad je sport u pitanju je Roland Garros sledece godine.

 

Nikolic? Je l' to bese onaj veseljak sto je Bobi hteo da ga bije nakon petog uzastopnog pokusaja igraca Mege da ga povrede koji je prosao bez dosudjenog faula? Taj nam je mnogo pomogao, istina. Jednom je cak nakon intervencije Kalinica ostro upozorio Jokica da ne dira loptu koja prodje kroz obruc i hrabro odbio da mu da tehnicku nakon sto je Jokara to uradio jos jedno desetak puta. Je l' Misko i njemu menadzer?

 

Ipak, od celog vaseg tima  najvise se dopao onaj par "tornjeva blizanaca" sto nosi okolo table sa brojem cetvrtine koja treba da se igra. Razocaracu se ako mi kazes da Zli to nije overio na vreme.

Link to comment

Е, сад да нас Дуло и његови командоси почисте и наставе доминацију.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...