Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Meni je prvi utisak koliko je celu sezonu Institucija pucala sebi u nogu forsiranjem raznoraznih indijanaca umesto da su dali mesto Marinkovicu da se razvije makar i za sledecu sezonu.

Marinković ima 13 minuta u proseku u ABA ligi što je sjajna minutaža za klinca koji je u ovoj sezoni napunio 18 godina. Sledeće sezone on će imati sasvim solidnu minutažu i nešto značajniju ulogu u timu. Vujošević je što se toga tiče skroz dobar trener.

 

Nama je veći problem to što su nam od odlaska Gagića Mihailo Andrić i Marinković sedmi i osmi igrač u rotaciji. Ovi ostali što popunjavaju roster su rekreativci. 

 

Ponavljam, za ovo stanje je isključivi krivac Vujošević. Musli nas dere na sudu dok Đumić doprinosi timu tako što skače za loptu na početku utakmice. Na početku sezone smo pukli pare u slučaju Klobučar koje smo mogli da uložimo u krštenog pleja koji bi u kombinaciji sa Milenkom mogao ovaj tim da učini mnogo boljim.

 

Samo sa ta dva igrača ovaj tim bi bio u stanju da se mnogo kvalitetnije bori za Evroligu.

Edited by pacey defender
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad smo kod utisaka, meni Milutinov najjaci, kako je tuzno izgledao protiv Bobija. Sinoc se videlo koliko je on jos uvek smesan igrac za neki ozbiljniji nivo takmicenja, dzaba punjenje Vojvodine, Tamisa i ostatka KLS... 

 

Drugo, Ljudina resio da obezbedi sebi mesto u 12 i za sledecu sezonu, sasvim korektno izdanje posle ocajne forme u kojoj je bio nakon povrede.

Edited by ducca
Link to comment

Milutinov je sinoć solidno parirao Bobiju i imao dobrih poteza pored njega. Naravno, to je i dalje dosta daleko od najboljeg centra u Evropi i nije logično da se Milutinov poredi sa Bobijem.

 

A htedoh sinoć da napišem, dosta mi se sviđa vaša reprezentativna četvorka. Vidi se kako rastu tokom sezone i kako ih nivo košarke koji igra Zvezda čini boljim igračima. Sinoć nisu svi bili najmotivisaniji, ali kvalitet se itekako vidi. Odlično za reprezentaciju.

Edited by Timmy
Link to comment

Bobi MVP lige, a muceni Zalizanko se onoliko trudio. Nema pravde na ovom svetu za postene menadzere. :thumbdown:

Edited by harper
Link to comment

Milutinov se, po meni, sasvim ok drzi sa Bobijem. Mislim da bi mu najvise prijalo da otpadne medju zadnjima sa Saletovog spiska, nesto kao Luka prosle. Cini mi se da je takav tip igraca koga bi to poguralo da preko leta vise napreduje, kao Bobi.

Link to comment

Bobi MVP lige, a muceni Zalizanko se onoliko trudio. Nema pravde na ovom svetu za postene menadzere. :thumbdown:

realno, bobijev menadzer ga je odradio. oh, wait...

Link to comment

Kad smo kod utisaka, meni Milutinov najjaci, kako je tuzno izgledao protiv Bobija. Sinoc se videlo koliko je on jos uvek smesan igrac za neki ozbiljniji nivo takmicenja, dzaba punjenje Vojvodine, Tamisa i ostatka KLS... 

 

Drugo, Ljudina resio da obezbedi sebi mesto u 12 i za sledecu sezonu, sasvim korektno izdanje posle ocajne forme u kojoj je bio nakon povrede.

 

Ubio je Bobi Milutinova ali je i Milutinov ubio Cirbesa

Link to comment

Nisam nešto zabrinut. Negde mi drago što smo izgubili sinoć, jer je sve počelo da miriše na ozbiljno potcenjivanje Partizana. Drago mi je što Kalinić isključen jer se ponaša već duže vreme loše na terenu, a i izjave koje daje govore da je previše poleteo. "Partizan mi leži" je klasično kurčenje, koja mu ne treba. To što se usrao u život par puta Pavloviću i ostalima treba da mu bude podstrek da bolje radi i napreduje a ne da se kurči po novinama i kenja sudijama. 

 

Očekujem dobru reakciju na sve ovo, a komšije po meni ne mogu bolje od ovog sinoć. 

 

BTW sezonske idu odlično, očekuje se da u ovoj pretprodajnoj nedelji ode oko 700 komada, a sledeće nedelje kreće prodaja onim koji nisu imali kartu ove sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...