Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Pa kad voli da opali iz driblinga preko ruke vise nego leba da jede. Valjalo bi da dodje cisto jer igraca takvog talenta ne mozes bas svaki dan da gledas uzivo. A rezultati, jebes rezultate. :D

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

da, svakako je zanimljivo gledati ga :D

 

miskov klijent, lepo sam reako hulku da gleda spisak, ali on ne slusa.

Link to comment

:misko: mu je menadzer, tako da ima smisla... Sta znam, nekonstantan suter, odbranu ne igra, problematican lik, prilicno skup... Nekako mi se ne uklapa u Dejov koncepttm

Link to comment

Jbg sad ne valja ni Marcus Williams.

Covek je ozbiljno talentovan kosarkas, kreativac, ima odlicno iskustvo.Uopste nije tacno da je problematican, bar u Kubanu nije bio, to je provereno direktno tamo.

Nije ni skup vise i ja mislim da bi Zvezdi bas legao.

Link to comment

gde pise da ne valja? statistika mu je uzasna, covek dve godine u evroligi sutira 37% za dva, to je ispod svakog nivoa.

Link to comment

Jbg sad ne valja ni Marcus Williams.

Covek je ozbiljno talentovan kosarkas, kreativac, ima odlicno iskustvo.Uopste nije tacno da je problematican, bar u Kubanu nije bio, to je provereno direktno tamo.

Nije ni skup vise i ja mislim da bi Zvezdi bas legao.

 

Sto si morao da kazes da nije skup pre zvanicnog potpisa , sad ce sirotinja da navali i preotme ga ...

Edited by Geograf
Link to comment

Šta znači "nije ni skup"!?

Ako je nas limit nekih 250-300k Evra za PG ( a izgleda da jeste)-za te pare ga ne mozemo dobiti ni u ludilu. Valjda. :huh: Ako ga mozemo uzeti za tu cifru- jebo %, zajebanciju na treninzima, krađu i preprodaju lap topova na koledžu i sl.-SIGN HIM!!

Link to comment

Kakve veze ima cifra? Ako ga dovedu znači da se uklapa u budžet. Meni je on ultra gotivan igrač i baš me briga koliko košta. Odavno je jasno da blizanci sa zdravim poslovanjem nemaju dodirnih tačaka, daj bar nekog majstora sa loptom da gledamo kad već te pare ne idu za autoput/školu/štagod.

Loša mu je statistika u ove dve EL sezone koje je odigrao, pa verovatno ima problema da nađe lukrativni angažman zbog toga. Biću oduševljen ako dođe, on je za Zvezdu premija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...