Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Dakle, posle ove utakmice sa Vojvodinom vise nema sta od kosarke da se gleda ove sezone. Prvo Partizan, pa ono Miskovo govno od kluba, pa opet Partizan. Sve odvratnost do odvratnosti.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

moracu da prenesem misku koliko ga ne gotivite i da ga savetujem da prestaje da daje panterima igrace koji pisaju po njihovim laznim talentima.

Link to comment

Tebi bi potoce bolje bilo da prestanes da navijas za govno klubove i okrenes se klubovima koji cuvaju praaaaaavi sportski duh. Evo npr. KK Crvena zvezda se namece.

Link to comment

Lepo primećeno da je Zvezda miljama daleko od Mege u domenu sportskog duha, ako pod sportskim duhom podrazumevamo želju za pobedom, podređivanje timu i odgovoran pristup igri. I jedni i drugi su korektni što se fer-pleja tiče.

Link to comment

Sportski duh se ne ogleda u zelji za pobedom, pogotovo ne bolesnoj i nakaznoj zelji kakvu pokazuje Zvezda (i Partizan, bez sekiracije) i njeni navijaci.

Link to comment

Sportski duh svakako nije kad posaljes svoja dva ponajbolja igraca na kamp da ih gledaju skauti, umesto da igraju u plejofu drzavnog prvenstva. Ima ovde valjda i ljudi koji pamte duze od mesec-dva unazad ?

Link to comment

Igrači Zvezde pokazuju nakaznu želju za pobedom? Ne znam stvarno na šta misliš, objasni molim te, može i neki primer.

 

Izgleda da pod sportskim duhom podrazumevamo druge stvari, pa nema svrhe da nastavljamo diskusiju dok ti ne napišeš šta tačno podrazumevaš pod sportskim duhom. Ja vidim manjak sportskog duha kod Mege, dok je ekipa Zvezde po meni ove sezone imala izvanredan sportski duh. Nabrojao četiri stavke koje podrazumevam pod sportskim duhom, lepo bi bilo da i ti obrazložiš u čemu se ogleda sportski duh Mege i nesportski duh Zvezde.

Link to comment

Sportski duh znaci zelja za takmicenjem. Zelja da se izadje na teren i da se bude najbolji i da se na kraju dobiju cestitke, ili da se cestita. To u Srbiji danas ne postoji i to ne zbog Mega Vizure, nego zbog Zvezde (i Partizana). Kad kazem Zvezda, to ne znaci samo igraci i trener. Jeste, igraci Zvezde i njen trener se ponasaju ove sezone daleko iznad nivoa svog kluba. I ta recenica dovoljno govori. Zvezda znaci i ljudi koji je vode, ali i istorija kluba, jer nemamo svi pilece pamcenje. Znaci i svi incidenti i prekidi utakmica. Milan Gurovic. Znaci to da su svi u soku kad se vazna utakmica zavrsi relativno mirno. Znaci i mafijaska ekipa sa sipke, ali i ovi tzv. pravi navijaci koji jebu majku i svojim igracima na redovnoj bazi. O tome da je svaki protivnik koji se drzne da ubaci vise od slobodnog bacanja govno, jadnik, klosar i mucki provokator da ne govorim. To je Zvezda, a Radonjic i igraci moraju jos mnogo da gule da bi oni bili Zvezda, a ne incident.

Link to comment

Ne znam sta se kog vraga raspravljate, ako je do zajebancije mene i Kojota mozete komotno i da preskocite.

 

Megu mrzim kao sto se stvari inace mrze, bez ikakvog racionalnog razloga. Uopste nije bitno kakav je to klub, kakav je klub neki drugi klub i sta to znaci bilo kome. Usput volim da se ritnem na Kojota kad krene da peca forumske cigane jer mi je gust i to je to. Ne pravite od toga neku pricu, da nas Kojot nije ritnuo na "svom" topiku ne bi bilo ni ovog mog posta o Miskovom govnu od kluba. Mora neko da mu odgovori na provokaciju da se covek ne bi osetio usamljenim i ignorisanim, a ja sam uvek tu da pomognem. :lolol:

Link to comment

Posle Kenića i Miladinović potpisao profi ugovor. Daleko od toga da je neki ekstra talenat, ali mislim da može da bude u budućnosti dobar ABA igrač, pogotovo ako uspe da se razvije šut sa distance.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...