Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Postoji li racunica koliko treba da kosta sezonska za Pionir da bi se priblizno nadoknadila Arena?

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

+ štrokav, sa onim uzanim prolazima, zadimljen kao pušnica (a pušač sam), milion stepeni već posle prve četvrtine...

Mislim, šta tu ima da se voli

 

Pionir ima dušu, da ne pričam koliko je teže gostima koji tu igraju. 

Link to comment

Pionir nema  dušu. Za sportske objekte je prioritet bezbednost i konfor igrača i publike, a ne koliko je teško gostima. I veličina je  bitna, zbog ekonomije obima

Link to comment

Mogao bih da iskoristim zicer i da kažem kako je normalno vama grobarima Pionir gotivan, kad ste došli iz još gore prčvarnice, ali neću :fantom:

 

No, hajde, mogao bi da bude pristojan kad bi se strogo išlo do deklarisanog kapaciteta i kad bi se malo bolje sredila ventilacija.

Barem toliko za početak

Link to comment

Mogao bih da iskoristim zicer i da kažem kako je normalno vama grobarima Pionir gotivan, jer ste imali pun kurac uspeha u Pioniru a mi nismo  :fantom:

 

 

 

+1

  :Jova:

Link to comment

U Pioniru prevashodno ventilacija, sve ostalo ajde de.

Meni je inače smešno kad se neko od "funkcionera" krene da se gađa sa EL ovo-ono standard.

A Pionir mislim da da ne ispunjava niti jedan kriterijum iz njihove "knjige pravila"

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

koliko je suludo uzimati faktor navijaca kao nekakav plus za ovaj klub u bilo kakvoj raspravi.

pionir je prevazidjena dvorana, na stranu ti ekonomski momenti, igranje u pioniru ce pre svega  napraviti problem ljudima koji vole kosarku da dodju do karte, jer ce najverniji svakako pokupiti svojih par hiljada

Link to comment

Dobro sad i igrači su naviknuti na Pionir, u Pioniru ne bi šutirali 0-19. Ušla bi bar jedna. Ali baš zato moraju da se navikavaju  na arenu, a ovako se nikad neće navići ako ih stalno seljakaju zbog svake gluposti

Link to comment

Pionir ima dušu, da ne pričam koliko je teže gostima koji tu igraju. 

+1

 

Prevaziđena dvorana po svim standardima, ali obožavam da tamo gledam tekme. Vrućina ne smeta, to je 2 sata, nemoj da ste snobovi.

Link to comment

+1

 

Prevaziđena dvorana po svim standardima, ali obožavam da tamo gledam tekme. Vrućina ne smeta, to je 2 sata, nemoj da ste snobovi.

 

Ma, nije problem da se igra u Pioniru jer je Arena zauzeta zbog komercijalnih sadrzaja koje je uprava hale dogovorila. Problem je to sto je Arena zauzeta jer po ko zna koji put pokusavamo da "pokazemo svetu sta sve mi mozemo da organizujemo" na racun budzeta sa kojeg ce ministar Vanja Udjivucic i predsednik raznih organizacionih odbora, vrli predsednik Nikolic, platiti ceh budalesanja sa montiranjem bazena u Areni i otvaranjem Arene za igranje futsala koji ce doci da gledaju samo oni koji preko firmi dobiju besplatne karte. O organizaciji konferencije OEBS-a u Areni, pored zivog namenskog konferencijskog Sava centra koji je citav napravljen upravo za svrhu takvih dogadjaja, ne treba ni govoriti. Radi se o tipicnoj megalomaniji nekoliko iskompeksiranih likova zbog koje cemo se debelo finansijski ispruziti kako bismo se nekom tamo pokazali kao sampioni organizacije, a nema pas za sta da nas ujede.

Link to comment

Kaće Ćoki da napravi dvoranu od 14 iljada na Čukarici, ko što je obećo? Inače, Sava Centar je u očajnom stanju, prokišnjava, etc. Izbegava ga svako ko ne mora tamo da ide, zato hoteli profitiraju.

Link to comment

Ali kako misle da montiraju bazen u Areni :isuse: I sta, onda se ocekuje po 15.000 na svakoj utakmici? Bice prazno osim kad igraju nasi. I otkad sad vaterpolo u jesen, zar nisu ta prvenstva uvek bila leti, sto je i jedino logicno?

Link to comment

Ali kako misle da montiraju bazen u Areni :isuse: I sta, onda se ocekuje po 15.000 na svakoj utakmici? Bice prazno osim kad igraju nasi. I otkad sad vaterpolo u jesen, zar nisu ta prvenstva uvek bila leti, sto je i jedino logicno?

EP je u januaru [da ne bi na ljeto bilo i to i OI]. 

 

Zasto mora u Areni... ne znam. Ako bude 1.500 ljudi u prosjeku bice fenomenalno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...