Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Skroz cudna rotacija u drugom poluvremenu, Marcus odigrao skoro celo pa izasao 3 minuta pred kraj. Ne znam zasto Tejic ne dobija neke minute ovde nego se opet krpimo s Kalinicem (koji je jos bio uzasan danas) na cetvorci, nije Mega iznad njegovog trenutnog nivoa jebemu :mad:

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nikad nije lako ali je uvek lepo pobediti KK Misko Leks. :s_a:

 

Nikada nije lako, ali igrači redovno uđu u meč sa tom mišlju. Mečevi sa njima mi pojedu više živaca od evroligaškog meča.

Link to comment

Dakle, Evroliga će da se igra u Pioniru, barem prvi deo.

Iako mi je Pionir strateški odličan u odnosu na posao i kuću, prezirem tu raspalu dvoranu, u svakom ostalom smislu.

Link to comment

Zašto pobogu prezireš Pionir?

 

Strm je i neudoban.

 

Kutija sibica.

 

+ štrokav, sa onim uzanim prolazima, zadimljen kao pušnica (a pušač sam), milion stepeni već posle prve četvrtine...

Mislim, šta tu ima da se voli

Link to comment

pa, kad mu oduzmes sentimentalnu vrednost, pionir je kurac od hale po svim kriterijumima. ali je to i dalje nasa hala, ekipa je tu vise svoja na svome nego u areni, i sa te strane to nije lose. ekonomska strana price je drugi par cipela.

Link to comment

Naravno, ovo je bio moj rant kao posetilac, jbg, nisam neki čistunac i picajzla, ali je stvarno krš.
Igračima će biti ok.

A ekonomska priča se nadovezuje, jer će sad biti još veći pritisak da se uzimaju sezonske, pošto će kupovina pojedinačne biti težak kuluk, ako ne i neizvodljivo ako nemaš neku kombinaciju.

Plus, momenat koji mi najviše smeta, a to je što moram da dolazim na meč mnogo ranije, ako ne mislim da gledam sa vrha hale.

Edited by Garnirung
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...