Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Nešto sumnjam u tu varijantu, možda eventualno ako Kalinić ode. Ako sam dobro provalio Radonjića, Davidovac i Zagorac će mu biti prvi pikovi da zamene Jaku i Lazića, respektivno.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

To bi bila mnogo visoka ekipa, ne verujem da ce Radonja takvu selekciju praviti. Uz to, nisam siguran ni koju poziciju ce Davidovac sad da igra, ali mislim da ce da se profilise kao cetvorka u buducnosti, nesto slicno Bjelici. A i Zagorac tesko da ce cuvati dvojke u ozbiljnoj kosarci.

Link to comment

Ističe mu ugovor, pa zato. A verovatno ima i blagog zasićenja. Odnos cene i doprinosa ekipi kod njega je odličan, tako da, ako ga je moguće potpisati i za sledeću sezonu, ja ne bih oklevao.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Čuvaće Dangubić dvojke + Jenkins i Jović. Videćemo, možda ja to više krojim po svojim željama :)

I ja bih voleo obojicu da gledam u zvezdi, po meni dva igraca koji imaju najinteresantniji upside u nasoj kosarci trenutno, uz Jokica. A i igraci su kakve generalno volim. Samo mislim da je mala verovatnoca da na 2/3 igraju 4 igraca koji su izmedju 202 i 205 visoki. Da je Kari trener, pa ajde, ali Radonja ne preferira visoke petorke.

Link to comment

Pa ako budu hteli Lazica za sledecu sezonu on ne bi smeo da okleva sa potpisom. Ne verujem da negde moze dobiti pristojne novce i da igra Evroligu, tj da mu da neko mnogo vise nego sto dobija u Zvezdi. A da je zasluzio da ide nema nikakve sumnje, posteno je odradio svaki dinar, car

Link to comment

 

 

Još jednom, Kalina je ključni čovek za Zvezdine uspehe ove godine. Kad je krenulo špekulisanje u medijima da koketira sa Zvezdom i kad je bio onaj neuspeli potpis za FMP , ja sam bio prilično ravnodušan, mislio sam da to nije neki specijalni upgrade u odnosu na Simona. Kakva procena, boktemazo.

 

Inače, pojavila se informacija, potpuno neproverena, ali od čoveka koji je tu i tamo umeo nešto da dozna, da smo završili Seada Šehovića umesto Jake.

Kad bese ovo sa FMP-om, promaklo mi?

Da se mene pita, jedino sto bih menjao je Bobi, jer to mora, Jaka, jer mislim da ne moze da se vrati u zivot u Zvezdi i Rebic, jer je besmisleno.

Link to comment

Umesto Rebića već sledeće sezone Aranitović ili Radanov u 12. Nema se više šta čekati.

 

Realno. Otfikaren je i Cvele, koji je bolji igrac, nema razloga ni ovoga da zadrzavaju. Kao ni Cvorovica, jos manje Kaplanovica.

Link to comment

Umesto Rebića već sledeće sezone Aranitović ili Radanov u 12. Nema se više šta čekati.

 

Onda bi opet usli u sezonu s cetiri visoka?

Link to comment

ma njega neće zadržavati, jedino je pitanje da li će prebaciti aranitovića ili juriti petog visokog... a možda i jedno i drugo.

Link to comment

Klub ima mnogo veće brige od Seada-Suada. Prilična je drama sa lovom, Fiba BAT od Raška, Tadije, Sime i Radenovića bi mogao da bude aktiviran svakog dana (možda već i jeste). Kasni se jako sa platama, a trener nam je dobio dve (2) plate ove sezone. Generalno, želja svih je da ostanu i Dejo i većina igrača. Kao što rekoh ranije jedino je (čini se) izvesno da idu Bobi, Jaka i Rebić. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...