Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Meni je ovo utisak večeri. Desilo se nešto nezapamćeno - nijedna, ali nijedna pesma protiv Partizana nije otpevana. Čak nije ni Mačvanova glava pomenuta.

Niko se nije bavio njima prosto, ni najverniji, ni parter. To je ona promena state of mind-a koja se čekala zajedno sa jednom velikom pobedom koja se čekala 15 godina. Odjednom su ljudi nezainteresovani za grobare, i to je prilična pobeda po meni.

 

Na terenu je bilo rutinski, u pravom smislu te reči. Ne vidim kako će Zvezda još neku izgubiti ove sezone od Partizana, al ajde da sačekamo i taj jun mesec. Kalina, Luka i Laza odigrali vrhunski, ostali koliko je trebalo.

 

Iskreno, ne verujem da je neki narocito pozitivan motiv ili neka promena mindset-a u pitanju, cenim da je pao neki dogovor tipa "hajde da im pokazemo koliko su jadni a koliko smo mi iznad situacije", ali je svejedno lepo bilo gledati utakmicu gde se ne vredja porodica nijednog igraca ili sami igraci i protivnicki trener. Stoga, iz kojeg god razloga da su sinoc odlucili da navijaju kako se navija na vecini normalnih sportskih borilista, samo neka tako nastave.

 

I posle odgledanog snimka mogu samo jos jednom da ponovim da je Kalinic sinoc razbio za sve pare. Ostali su manje-vise odigrali u skladu sa ocekivanjima ali Kalina je bas zapeo da se siri protiv Partizana. Ovo mu je, mislim, treca utakmica protiv njih ove godine na kojoj je igrac utakmice.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

       Kalina igra nestvarnu košarku ove sezone, naročito spram očekivanja. ***

 

Ko zna, mozda mu prija trener koji je nemac pojma. :lolol:

 

Videcmeo kako Radonjicev strucni stab izvlaci ove klince ni iz cega, za sada je pokazao da itekako ume da izbazdari igraca koji je vec pokazao ili klasu ili potencijal ali je dosao sa odredjenim nedostacima. Bobi, Maik, Kalina, Jovic, Dzenkins, Lazic, svi su kompletniji nego sto su bili kad su dosli u Zvezdu, jedino Jaka nije mnogo napredovao. Ako im uspe da izvedu do kraja najpre Mitrovica, Tejica i Dangubica a onda i ove klince koji dolaze, bice kompletan paket.

Edited by teacher
Link to comment

Kalina igra nestvarnu košarku ove sezone, naročito spram očekivanja.***

+1.odlican je al ne zaboravi da je dosao kao standardni reprezentativac kao i jos par pojacanja czvezde.bobi ima boljeg za klasu pleja nego sto je bio "admiral".radonja je prosecan trener yugo kosarke,nije nemac pojma.za cin druida mora ipak vise da se radi.bar 5-6 titula i bar 1 bogdan ili 1 bjelica u slucaju pesica.

Edited by teacher
Link to comment

od 25godisnjeg kls igraca je napravio mvpa evrolige. malo li je? plus je puno teze takav poduhvat napraviti kod igraca u zrelim godinama nego kod nekog ko tek treba da se razvija kao sto su bili tvoji navedeni primjeri.

Link to comment

+1.odlican je al ne zaboravi da je dosao kao standardni reprezentativac kao i jos par pojacanja czvezde.bobi ima boljeg za klasu pleja nego sto je bio "admiral".radonja je prosecan trener yugo kosarke,nije nemac pojma.za cin druida mora ipak vise da se radi.bar 5-6 titula i bar 1 bogdan ili 1 bjelica u slucaju pesica.

bradilko, ti rece ranije da je RA na nivou jednog Vroclava i da ce mu to biti sledeca destinacija a ne Spanija, Bilbao, Kutza ili Valensija...napravice on i tih 5-6 titula i bogija i bjelicu, tek se zalaufao...

Link to comment

od 25godisnjeg kls igraca je napravio mvpa evrolige. malo li je? plus je puno teze takav poduhvat napraviti kod igraca u zrelim godinama nego kod nekog ko tek treba da se razvija kao sto su bili tvoji navedeni primjeri.

nije bobi kls igrac bio.veliki potencijal al povrede ga jebavale do mege.bas bi voleo da vidim kako radonja daje prednost nekom talentu u odnosu na reprezentativca ili kari koji dobije bjelicu na skoro probu iz austrije..
Link to comment

dok ne zaigra sa 12 juniora ne moz biti trener

 

btw, boban nije bio reprezentativac u poslednje tri godine jer su selektori procenili da ne moze da igra kosarku na ozbiljnom nivou. nemaci pojma

Edited by Joe D
Link to comment

bradilko, ti rece ranije da je RA na nivou jednog Vroclava i da ce mu to biti sledeca destinacija a ne Spanija, Bilbao, Kutza ili Valensija...napravice on i tih 5-6 titula i bogija i bjelicu, tek se zalaufao...

moze vroclav.mozda se zajebe neko jer ra ima dobrog menadjera al to ce biti kratkog daha.drugo,dugo je on trener i to jednog solidnog aba ligasa iz jedne sredine iz koje je poteklo mnoogo dobrih igraca.da je zelen nije.druge stvari su u pitanju.@mister no ga je najbolje opisao
Link to comment

+1.odlican je al ne zaboravi da je dosao kao standardni reprezentativac

 

Standardni reprezentativac sa jednim takmičenjem iza sebe? 

 

Inače bih sve dao da vidim njegovu statistiku za 3 prva polovina sezone vs druga. Imam utisak kao da je razlika 10, 15%, možda mi se čini. U svakom slučaju je neverovatno da toliko pospeši šut u mečevima koji su SVE odlučivali i gde je pritisak bio van svake granice, polufinale i finale ABA. Car. 

Link to comment

Standardni reprezentativac sa jednim takmičenjem iza sebe?

 

Inače bih sve dao da vidim njegovu statistiku za 3 prva polovina sezone vs druga. Imam utisak kao da je razlika 10, 15%, možda mi se čini. U svakom slučaju je neverovatno da toliko pospeši šut u mečevima koji su SVE odlučivali i gde je pritisak bio van svake granice, polufinale i finale ABA. Car.

2 takmicenja.cini mi se. zavisi vise na sta i protiv koga je zvezda pucala ove sezone. I trening i klub takodje.od svega zavisi
Link to comment

Ok, u jednom momentu će mi dosaditi da prebacujem postove o vujoševiću, partizanu, žalu za mladošću i kalimerisanjem ko je manje ojadio građane srbije zarad plaćanja igrača. 

 

Alternativa je da pobanujem bar 20 ljudi ili da se za promenu držite teme.

Link to comment

jel ovo ta idila na tribinama o kojoj ste pričali?

 

 

Vujoševićev ulazak u halu ispraćen je bučnim zvižducima, a potom i povicima "Svinjo debela", kao i "Uzmi, Dule, šaku lekova".

Sve je kulmiriralo jednom situacijom u kojoj je, prilikom odlaska do svlačionice, ka Vujoševiću jedan od navijača Crvene zvezde Telekom - pljunuo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...