Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

s pola gasa. potpuna kontrola utakmice od prve sekunde. cak i kad su prilazili na 2 i 3 razlike utisak je bio da nema ni najmanje sanse da nas dobiju.

Link to comment

Kalinic ako zadrzi ili jos unapredi ovu formu imacemo opasno skockanu reprezentaciju na EP. Bio je dobar i na SP ali ovo sto igra ove godine u Zvezdi je ipak za klasu vise.

 

Rezultat is real™, sto bi Sliskovic rekao, utakmica neuporedivo revijalnija nego u ABA ligi zahvaljujuci svadbarskom sudjenju.

Link to comment

je l bilo čemu? mrzelo me da gledam

 

Denda i sidekick kažu da je bila odlična utakmica. Jedno 86 bacanja ukupno.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

fino, znači prava prvenstvena

 

Moram da priznam da je bilo iznenadjujuce pitomo za nase uslove. Zvezdina publika je mahom odustala od vredjanja igraca Partizana, uglavnom se skandiralo Zvezdi i pevale navijacke pesme u kojima se Partizan ne pominje. Sad, mozda sam stekao pogresan utisak posto sam delom gledao finale Evrolige pa nisam zakacio celu utakmicu ali ovo sto sam gledao uglavnom je bilo korektno.

Link to comment

RTS nije u stanju da organizuje jedan krsten prenos.

Parket sljasti, face igarca izgledaju istopljeno, komentarise Petar faking Denda, bar 6 puta su se s reklama vratili sa po minut zakasnjenja, cist fijasko. 

Najjaci je debeli Bacvan, prvo napravi korake kad krene na zakucavanje, onda trese obruc i glumi ludilo pa mu Mitar sune trojku s pola terena. Odradjeno s po litre znoja. 

 

Debeli opet pizdi na sudije.  :lolol:

Edited by Plajvi
Link to comment

Na HD nemaš reklame, gurnu čak i mikrofone kod trenera kad je timeout ali ih iz nekog razloga maksimalno utišaju. Može da se razabere kako DV vaspitno psuje sve po spisku ako nehumano pojačaš, ali zato kad grune Denda čim se nastavi prenos, pucaju stakla na prozorima...

Link to comment

Ja degen na HDTV gledao non-HD prenos.  :isuse:

 

Ali cist amaterizam, cekao sam do kraja utakmice da vidim koliko je npr. Kalinic komada usuo, na kraju nisu ni pojedinacnu statistiku izbacili. Nigde ne mozes ispratiti ko je u bonusu, na grafici toga nema, Denda nisam siguran da zna da to uopste postoji. Totalno ubistvo dozivljaja.

Bolje uslove za pracenje utakmice su imali u dvorani. Cista lakrdija. 

Link to comment

Moram da priznam da je bilo iznenadjujuce pitomo za nase uslove. Zvezdina publika je mahom odustala od vredjanja igraca Partizana, uglavnom se skandiralo Zvezdi i pevale navijacke pesme u kojima se Partizan ne pominje. Sad, mozda sam stekao pogresan utisak posto sam delom gledao finale Evrolige pa nisam zakacio celu utakmicu ali ovo sto sam gledao uglavnom je bilo korektno.

 

Sto i da ne bude pitomo, ono bitno reseno je pre mesec dana, ovo sada je cisto utvrdjivanje gradiva u revijalnim uslovima.

Link to comment

Sto i da ne bude pitomo

 

Ti kao da zivis u Svedskoj. Vredjaju jedni druge cak i kad ne igraju medjusobno vec protiv nekog treceg tima, kamoli na derbiju.

Link to comment

Moram da priznam da je bilo iznenadjujuce pitomo za nase uslove. Zvezdina publika je mahom odustala od vredjanja igraca Partizana, uglavnom se skandiralo Zvezdi i pevale navijacke pesme u kojima se Partizan ne pominje. Sad, mozda sam stekao pogresan utisak posto sam delom gledao finale Evrolige pa nisam zakacio celu utakmicu ali ovo sto sam gledao uglavnom je bilo korektno.

 

Meni je ovo utisak večeri. Desilo se nešto nezapamćeno - nijedna, ali nijedna pesma protiv Partizana nije otpevana. Čak nije ni Mačvanova glava pomenuta.

Niko se nije bavio njima prosto, ni najverniji, ni parter. To je ona promena state of mind-a koja se čekala zajedno sa jednom velikom pobedom koja se čekala 15 godina. Odjednom su ljudi nezainteresovani za grobare, i to je prilična pobeda po meni.

 

Na terenu je bilo rutinski, u pravom smislu te reči. Ne vidim kako će Zvezda još neku izgubiti ove sezone od Partizana, al ajde da sačekamo i taj jun mesec. Kalina, Luka i Laza odigrali vrhunski, ostali koliko je trebalo.

Link to comment

kako bre luka odigrao vrhunski? šta si ti gledao, jebo ga ti?

Ok preterao sam u opisu, ali je odigrao jako dobro u trenucima kada nije išlo. Zaustavio je ofanzivni skok Partizana u jednom trenutku, igrao sa dobrom energijom, pogodio dve važne trojke, ukrao dve lopte. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...