Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako da košarka liči na nešto kada u Ip nismo ništa pogodili spolja, na mišiće ih razbijamo i to je to. Spars je dobio Žalgiris juče.

 

edit. Ovo nisam odavno video, igrač je napravio pet faulova, za manje od pet minuta u igri.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

real i insep bi trebalo da su bolji od nas

 

meni je ovo negledljivo, nigde kosarke nema da se vidi

 

Kako ti seres nema te medalje.

Link to comment

jel cuvanje zvezdaske vatre sad obavezno i kad se razgovara o juniorskoj ekipi?

 

publika pobedila

Edited by Joe D
Link to comment

jel cuvanje zvezdaske vatre sad obavezno i kad se razgovara o juniorskoj ekipi?

 

publika pobedila

 

Nije, nego seres kao foka. Nicim nisi zadovoljan, a kad bi te neko pitao cime bi bio zadovoljan ne bi umeo da objasnis jer u sustini to nije ni bitno. Bitno je samo da se po necemu poseres. Utakmica jeste bila dosadna zbog ocigledne razlike u kvalitetu ali je itekako imalo dosta toga kosarkaskog da se vidi i individualno i timski/takticki. Cak je bilo dosta i od onoga sto se cesto zove "igranje za publiku", dodavanja preko celog terena. asistencija iza ledja, alley oop-ova, atraktivnih zakucavanja i rampi.

 

Mozes misliti - negledljivo. Bas steta sto danasnja utakmica klinaca do 18 godina kvalitetom nije dobacila do plej ofa NBA lige. To sve treba odmah raspustiti.

Link to comment

znam tacno sta mi se ne svidja, i dovoljno puta sam to napisao na ovom forumu da stvarno ne moram da ponavljam vise. 

 

Ne moras ni da ponavljas da je sve sranje i da nista ne valja pa to svejedno cinis. Na kraju krajeva, tvoja stvar i tvoj izbor, moje je bilo da ti kazem da seres neopevano. Vazno je da se razumemo.

Link to comment

razumemo se, meni se ne svidja kako se radi, tebi se ne svidja da se sere po zvezdinoj deci koja osvetlavaju obraz, i svaki put cemo da ukazemo na to.

Edited by Joe D
Link to comment

razumemo se, meni se ne svidja kako se radi, tebi se ne svidja da se sere po zvezdinoj deci koja osvetlavaju obraz, i svaki put cemo da ukazemo na to.

 

Meni bi se, recimo, bas svidelo da se napise sta je to u radu sto ti se ne svidja da bi napisao kako je ova konkretna utakmica bila negledljiva. Da zanemarimo to sto si je gledao iako je negledljiva. Nije mi jasno sta si tacno posle 10 minuta jedne utakmice video sto te je nateralo na takav zakljucak.

 

Dominiramo fizikalijama a ne kvalitetom - not.

Nadoknadjujemo manjak individualnog kvaliteta taktickim - not.

Igramo kao razbijena banda, neodgovorno i svako za sebe - not.

Tehnicki smo u zaostatku za protivnikom - not.

Igramo dosadnu i jednolicnu kosarku - not.

Najveci prospekti nemaju slobodu na parketu da kreiraju - not.

Atmosfera u timu je losa - not.

 

Naravno, uopste se ne radi o "Zvezdinoj deci koja osvetlavaju obraz". I da su izgubili a ne dobili 50 razlike danas su neki igraci o kojima se dosta govori (na primer, Radanov, Aranitovic, Simanic) pokazali vrlo interesantnu kosarku, sa mnogo skill-a i razumevanja igre, vrlo raznovrsnu i mastovitu. Mozda se u Zvezdi lose radi, mozda ce ih klub upropastiti u buducnosti, nemam pojma, ali me bas zanima sta te je to toliko pogodilo u njihovoj igri danas da bi je proglasio negledljivom i necim "gde nema nimalo kosarke". Ja sam danas video prilicno kosarke za njihov uzrast i to na utakmici koja je bila dobijena posle 15 minuta.

Edited by harper
Link to comment

Nisam gledao danasnju utakmicu ali tesko mi je da poverujem da ne dominiramo fizikalijama. Bas cu da vidim kasnije kakvi su to kiborzi ako su jaci od ovih nasih. Narocito sto smo ih ovako ugazili.

 

Nemamo top talente - yes, to je najveci problem.

Link to comment

ova konkretna utakmica zato sto je bila juniorska ekipa protiv seniorske. a i dalje nemam nameru da pisem 20. isti post na temu gresaka u pristupu selekciji i vodjenju jedne juniorske ekipe. samo da smo toga gledali i previse u nasoj kosarci, a vrlo retko neku selekciju koja se vodila zahtevima i tokovima moderne kosarke. zato nam sve vise osvajaca medalja propada, a sve cesce izvlacimo reprezentativce slucajno iz nekih kosarkaskih zabiti. 

Edited by Joe D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...