Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vujošević dakle smatra da Đuro Ostojić, Vujanić i Luka Bogdanović nemaju nikakav karakter.

 

Nema od toga ništa, btw.

Link to comment

Nema od toga ništa, btw.

 

bar se nadam da je tako... i to ne zbog toga što bi pojačao rivala, nas™ oslabio ili slično (nek ide dečko gde god misli da će imati priliku da napreduje), nego što bi mu debeli i debili sa tribina maksimalno zagorčavali život. ako je sada ovakva retorika, može se zamisliti na šta bi ličilo ako bi stvarno prešao.

Link to comment

bar se nadam da je tako... i to ne zbog toga što bi pojačao rivala, nas™ oslabio ili slično (nek ide dečko gde god misli da će imati priliku da napreduje), nego što bi mu debeli i debili sa tribina maksimalno zagorčavali život. ako je sada ovakva retorika, može se zamisliti na šta bi ličilo ako bi stvarno prešao.

 

Ne bih ni ja nešto voleo, ne zbog mandrila, no mi smeta to lešinarenje. Čim se to saznalo ovako rano, od toga sigurno nema ništa. Ili je to pustio Ćoki da malo podjebava Vujoševića ili Vujošević da malo reklamira časove ljubavi i karakter njegovih igrača ili, što je daleko najverovatnije, menadžer, da izboksuje neke plate i izreklamira igrača tj podigne mu cenu.

Link to comment

lešinarenje je ok ako mene pitate. igraš u jednom timu, sutra u drugom. posao kao posao. naročito ako se ne ložiš na to da sa navijačke tribine uletiš u prvi tim i tako ostvariš dečački san, što mislim da nije slučaj sa milutinovim i igrom za partizan. 

 

sveo ovo ekstrahipotetički. priča je izmišljena. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Šta mu je to "toreadorski udarac"? :unsure: Coup de grace? Ili ono kad sadistički sitno bockaš raspomamljenu volinu dok se ne izmori?

Link to comment

bar se nadam da je tako... i to ne zbog toga što bi pojačao rivala, nas™ oslabio ili slično (nek ide dečko gde god misli da će imati priliku da napreduje), nego što bi mu debeli i debili sa tribina maksimalno zagorčavali život. ako je sada ovakva retorika, može se zamisliti na šta bi ličilo ako bi stvarno prešao.

 

Što bi samo potvrdilo Vujoševiću i ostalim debilima da su oni u pravu i da su prihvaćena njihova pravila igre. Baš zato je bitno da se ovakve stvari dešavaju, da debili ne bi uspeli u svojoj nameri da od sporta naprave rat

 

Ekstrahipotetički, naravno, nebitan je Milutinov, mada bi nam legao. Možemo  da trejdujemo Slovence npr. hipotetički  :fantom:

Edited by levi
Link to comment

Šta mu je to "toreadorski udarac"? :unsure: Coup de grace? Ili ono kad sadistički sitno bockaš raspomamljenu volinu dok se ne izmori?

Verovatno je mislio na "matadorski udarac" ... Sve u svemu ,posto nije "grom iz vedrog neba" , mislim da od cele price nema nista (ima sigurno brdo klubova , koji bi dali iste uslove Nikoli ako ne i bolje ...)

Link to comment

 

Vujošević dakle smatra da Vujošević nema nikakav karakter.

 

 

Ladno sam tek sad provalio šta si hteo da kažeš. Duboko sam potisnuo tu epizodu u podsvest.

 

Btw, morao bih da proverim stare brojeve Koša, ali sam prilično siguran da je, nakon jednog od poraza od 20 razlike u finalu plejofa protiv Partizana, dotični izjavio kako Partizan ima ogromnu protekciju sudija kroz celu seriju (svaka od 3 utakmice je završila sa 15-20 razlike). Mislim da je nešto i isključivan u tom finalu (koje, ako se sećam, nije prenošeno zato što tadašnji direktor sportskog programa Milojko Pantić, nije podnosio košarku). 

Link to comment

nije prenošeno zato što tadašnji direktor sportskog programa Milojko Pantić, nije podnosio košarku 

 

Nisam ovo znao. Sjajno. :D

Link to comment

Ladno sam tek sad provalio šta si hteo da kažeš. Duboko sam potisnuo tu epizodu u podsvest.

 

Btw, morao bih da proverim stare brojeve Koša, ali sam prilično siguran da je, nakon jednog od poraza od 20 razlike u finalu plejofa protiv Partizana, dotični izjavio kako Partizan ima ogromnu protekciju sudija kroz celu seriju (svaka od 3 utakmice je završila sa 15-20 razlike). Mislim da je nešto i isključivan u tom finalu (koje, ako se sećam, nije prenošeno zato što tadašnji direktor sportskog programa Milojko Pantić, nije podnosio košarku). 

kopaj kako znaš i umeš tu arhivu  :D

 

bilo, ponovilo se!  :P

Link to comment

Nisam ovo znao. Sjajno. :D

 

O da, Milojko je mrzeo dve stvari: Partizan i košarku. Tako da u sezoni kad je Partizan postao prvak Evrope, nijedna utakmica iz EL nije prenošena direktno. Štaviše, snimci su puštani u nekim bizarnim terminima. Tako se sećam da sam u neku subotu pre podne gledao snimak iz Milana, kako Vlada Dragutinović zabija 4 trojke Filipsu za ključnu pobedu u EL. PArtizan-Huventud iz Fuenlabrade je dato posle ponoći itd (ovo sve pišem po sećanju). Tek od 1/4 finala su krenuli prenosi (ostalo mi je u sećanju da su možda Estudijantes-Partizan prenosili, to je bilo poslednje ili pretposlednje kolo). Iz Partizana su, razumljivo, popizdeli zbog svega toga, tako da je krenulo pičkaranje sa Milojkom preko medija. Na kraju, ne sećam se da li je Partizan zabranio prenose finala sa Zvezdom ili je Milojko odbio da prenosi, ljut zbog prethodno osvojene titule EL (verovatno ovo drugo, pošto mi se čini da ni utakmica kad je Zvezda bila domaćin nije prenošena).

 

Ima ona angedota kad je Milojko čitao sportske vesti na kraju dnevnika i, nakon 5 minuta fudbala, zatim po minut rukometa, vaterpola, paraglajdinga i hokeja na travi, rekao: i na kraju, da vidimo šta ima novo u košarci, Partizan je igrao utakmicu EL, bla bla. Dileja.

Link to comment

kopaj kako znaš i umeš tu arhivu  :D

 

bilo, ponovilo se!  :P

 

Nisu mi tu ti Koševi, ali prilično sam siguran da je bio isključivan, jednom ili dva puta i da je kenjao o nepravdama, zaveri sudija i svemu ostalom.

 

Verovao ili ne, nemam ja ništa protiv da se Zvezda i Partizan smenjuju u EL (tj, najbolje da je igraju i jedni i drugi), samo bez Vujoševića. Ipak, mislim da mu je jedna poražavajuća serija ili sezona malo za sav minuli rad. Tako da, još jedna sezona nerviranja za njega, a onda oporavljajte sa Saletom ili nekim finim gospodinom na klupi - navijaću za vas iz sve snage. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...