Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ne znam da li bi imao problema, ali ovo liči na klasično menadžersko puštanje buve, kako bi mu isplatili poneku zaostalu stipendiju.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko ja znam, a trebalo bi da znam, ovo sto se pojavilo u medijima nema nikakve veze sa Zvezdom, niti je iko iz kluba davao medijima signale da se tu nesto desava.

Slazem se da se prica u medijima nije pojavila od Zvezde, ali interesovanje Zvezde postoji.

Moguce je da su je pustili iz Partizana jer su culi nesto pa da bi na neki nacin pokvarili transfer.

 

Svakako mislim da Milutinov sledece godine nece igrati u Partizanu.

Link to comment

На страну те медијске патке о Милутинову, у Новостима данас Лука Капитен најављује готово сигуран останак и наредне сезоне.

Link to comment

po kom osnovu zvezda nema pravo na milutinova kao na bilo kog drugog igraca ili kao sto partizan nije imao pravo na njega pre tri godine? 

 

pored toga, ako postoji bilo kakva sansa da se uzme milutinov to treba da uradimo. za to ima milion razloga, od kojih je vecina igracka a poneki i pedagoski. on je za sadasnji tim zvezde (ako zadrzimo vecinu igraca na pozicijama 3 i 4) vrlo kompatibilno resenje sem sto ne sumnjam da radonja misli da je on nedovoljno jako resenje za njegovu koncepciju defanzive koju je forsirao sa bobijem. nadam se da u njegovoj siroj okolini ima neko da mu nacrta da za bobija nema zamene na izvolte.

Link to comment

Ne prave mu problem i ne bi bio ugrožen. Nema potrebe da se toliko podilazi mandrilima. Nisu baš toliko bitni.

+milion

Link to comment

Skoro sam na nekom forumu video pricu da nam je interesantan Alen Omic

 

nema teorije, kakav crni alen omic.

Link to comment

po kom osnovu zvezda nema pravo na milutinova kao na bilo kog drugog igraca ili kao sto partizan nije imao pravo na njega pre tri godine?

Raspravljas se sa duhovima?

Link to comment
Vujošević o prelasku Milutinova u Zvezdu: Nikola nije izdajica!

 

Ne verujem u mogućnost takve realizacije zbog njegovog karaktera, očigledno da se vodi organizovana igra da se odvođenjem jednog od najkvalitetnijih evropskih centara zada toreadorski udarac - kaže trener Partizana

 

Link to comment

ako coki moze da ga dovede to bi bila pametna investicija, samo ne verujem da ce preci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...