Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma vise je to po netu zatrovano.na moju zalost to ce mu biti korak napred u karijeri.jos ako ga spoje sa jokicem bice to izuzetan tandem

Link to comment

pre će on u fener kod obradovića, ima neka priča i da će mu se zato nabijati statistika sad u kls-u

Kakvog to ima smisla ? Sto bi mu nabijali statistiku ako je vec dogovoren prelazak ?

Link to comment

Kakvog to ima smisla ? Sto bi mu nabijali statistiku ako je vec dogovoren prelazak ?

Obradovic je siso vesla, kad vidi kako je odigrao protiv Crnokose platice ga 6 miliona vise. I odose dugovi.

Link to comment

da, baš sam to napisao.

Pa dobro, sta si napisao? Ocigledno ne umem procitati drugacije od toga. Pomozi mi da ti ne ucitavam.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Jbg, ludilo je uzelo novu dimenziju. Decku bi zivot bio ugrozen da predje. Nadam se da gresim.

 

Ma, kakav Milutinov u Zvezdi. Menadzerska posla, samo decku prave potencijalni problem.

Edited by harper
Link to comment

Nisu menadžerska, juri ga Zvezda već dva meseca. Pitanje je šta će biti, ali nije priča bez osnova.

 

Koliko ja znam, a trebalo bi da znam, ovo sto se pojavilo u medijima nema nikakve veze sa Zvezdom, niti je iko iz kluba davao medijima signale da se tu nesto desava.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...