Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sledeci su panteri. :)

 

Pomerise utakmicu sa nerazumnih 12h na razumnijih 18, te ce moci da se dodje, da se pozdrave sampioni.

Link to comment

E može Filip, kad se penzioniše! Ko familija Anjeli.

kakvo penzionisanje, covek se ove sezone spremao u razvojnoj ligi i ekipi. sledece nas vodi u pohod na f4 el. ne mogu docekati da zavrti pik i sibne koju tricu sa 9,10 metara. da smo ga imali ove sezone sad bi se spremmali za put u madrid, a on bi pored bobija bio prvi asistent takmicenja

 

 

 

...tako da ulazak drzavnih kadrova u klubove nije garancija postenog trosenja novca, samo nije realno da ce ti neko davati pare, a da se nista o njima ne pita. Doolence to nikako da shvati.

:D

i naravno da "dulence"  shvata, samo nije u fazonu da deli plen

 

 

 

 

Sledeci su panteri. :)

 

Pomerise utakmicu sa nerazumnih 12h na razumnijih 18, te ce moci da se dodje, da se pozdrave sampioni.

opa. derbi lige, borba za prvu poziciju

srecom da imamo nekoliko odlicnih spoljnih igraca u odbrani, pa cemo valjda uspeti spustiti onog malog covica na razumnih 30ak poena

Edited by pbg12345
Link to comment

Nemoj ni da pokusavas. Cim vidim avangardni recnik tumacenja pojmova kakav si ti upotrebio koristeci rec "spin" odmah mi je jasno s kim imam posla. Stoga ides na ignore zajedno sa tvojim slavnim tribinaskim prethodnicima, pa da se ne mucis bezveze da mi odgovaras.

"Jasno mi je s kim imam posla" i "ignore" ... jadan je to pokusaj ..  mada verovatno jedini moguc pristojan izlaz kada ne baratas argumentima.

Link to comment

Gurović traži bodove za stolom. Svi su ušli u teren, svi su ušli u teren :(

 

5 na 4 poslednji minut

Edited by levi
Link to comment

Jbt, koliki je Filip Čović teret za ovaj tim.

Davidovac je bio daleko najbolji kod FMP-a.

On je verovatno i najtalentovaniji tu.

 

Nego, kakav fajt?

Link to comment

Davidovac je neki swingman? Možda on dođe umesto Jake. Kakav je?

Ja sam ga gledao par pura ali nekoliko kls trenera kazu da je talentovaniji od svih u ligi.

Link to comment

odlican je, 205 i sjajna motorika, tehnika, osecaj za skok, ruke do zemlje, kosaraska inteligencija. danas imao nekoliko zajebanih rampi i kucanja. samo mu je sut za tri slabiji. impresivan potencijal

Link to comment

Ono što sam malo video, deluje da je solidan atleta, da ima pas, lovi skokove, da ima pregled igre, ima negde između 202-206cm. Ne znam kakav je sa loptom u rukama, jer Čović nikome loptu ne da, niti kakav je šuter.

 

edit. On i Apić su potpisali za Zvezdu i nakon toga su prosleđeni u FMP.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

odlican je, 205 i sjajna motorika, tehnika, osecaj za skok, ruke do zemlje, kosaraska inteligencija. danas imao nekoliko zajebanih rampi i kucanja. samo mu je sut za tri slabiji. impresivan potencijal

 

Eto njega u prvom timu sledece godine, uklapa se. :lolol:

Link to comment

odlican je, 205 i sjajna motorika, tehnika, osecaj za skok, ruke do zemlje, kosaraska inteligencija. danas imao nekoliko zajebanih rampi i kucanja. samo mu je sut za tri slabiji. impresivan potencijal

 

Au. Kupljeno odmah. 

 

Moraću ga pogledati jednom.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...