Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

@ lezilebovich

 

nije mi namera da branim harpera, ali nemoguce je da covek misli da zvezda ranije nije dobijala pare od drzave. ja sam razumeo da on tvrdi da su i partizan i zvezda formirali rostere za evroligu uz pomoc drzavnih para.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taj 1 rad. Oni bi da se jebu (da dobiju pare od drzave), a da im ne udje (da ne kooptiraju™ u upravu nekog reprezentativnog SNS grobara na celno mesto, Slina mi prvi pada na pamet). Istina, SPS, zuti i Dodik su davali bez nekog direktnog mesanja u vodjenje kluba i kadrovsku problematiku, ali to kod Aleka ne prolazi. 

Naravno da hoce pare ali nece da im se mesaju u posao. To se zove profesionalizam (pa makar i drzavne firme davale novac).

To je i jedan od razloga zasto je Partizan bio bolji zadnjih 15 godina.

Link to comment

Naravno da hoce pare ali nece da im se mesaju u posao. To se zove profesionalizam (pa makar i drzavne firme davale novac).

To je i jedan od razloga zasto je Partizan bio bolji zadnjih 15 godina.

Niko nije njima hteo da se mesa u sportski deo vec finansijski. Da je neko tu kontrolisao ne bi imali dug sada od 4miliona. Tesko da profesionalizam bilo gde znaci daj pare i sta te boli tuki kako ih trosimo.
Link to comment

Niko nije njima hteo da se mesa u sportski deo vec finansijski. Da je neko tu kontrolisao ne bi imali dug sada od 4miliona. Tesko da profesionalizam bilo gde znaci daj pare i sta te boli tuki kako ih trosimo.

 

Doduse, tamo gde je Vesic kontrolisao™, dug je 16 miliona.

Link to comment

...tako da ulazak drzavnih kadrova u klubove nije garancija postenog trosenja novca, samo nije realno da ce ti neko davati pare, a da se nista o njima ne pita. Doolence to nikako da shvati.

Link to comment

Priča se da dolazi Zagorac iz Mege, a da sigurno odlaze jedino Bobi i Jaka. Na Marcusu i Đenki se još uvek radi.

Link to comment

Onda bi morao da ode i Ljudina, ili nece biti mesta za Gudurica. A ako ode i Djenka, ko bi tu uopste bio prva dvojka? 

Link to comment

Dangubić, ako ne ode Kalinić. Ni Zagorac nije loša opcija.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

zvezda nije dobijala i ranije pare od države i "prijateljskih firmi" ?

 

Naravno da je dobijala ali nije igrala u Evroligi, a kontekst je bio ono sto omogucava srpskim klubovima takmicenje u Evroligi. Hteo sam iz dobre volje da ne "sahranjujem" Partizan kad je Evroliga u pitanju ali sam ocigledno pogresio, smetnuo sam s uma najezdu ovih tupana sa grobari, net i Avangarde kao sto je ovaj dole.

 

Ljudi prosecne i iznadprosecne inteligencija kapiraju tvoj spin sa Dacicem i Dodikom, takva teza bi bolju prodju imala u Informeru npr.

 

Ljudi prosecne i iznadprosecne inteligencije kapiraju kako se nekome daje indirektna podrska. Primer za to su ti Covic i Vujosevic. Oni snagu crpe iz "nevoljne" podrske koju im mi dajemo. Navijaci partizana koji "mrze" Vujosevica istom daju "politicku" snagu time sto odlaze na utakmice i pune Pionir, tom istom Vujosevicu koji je "drzao vrata" Danilovicu koji je tukao sudiju. Zar mislis da bi Danilovicu bilo tesko da smeni Vujosevica da ovaj nema veliku podrsku u navijacima, cak i onima koji ne zele da ga podrzavaju. Ne bi Vujosevic besedio na konferencijama za stampu u svakojakim temama da u Pionir dolaze samo "profesionalni navijaci" .

 

Ista situacija ti je i sa Covicem, covek je vrlo vesto pazario politicku snagu preko navijaca CZ a najvise preko vas koji ga "ne podrzavate". Uspeh ove godine je to samo zacementirao. Od prosecno i iznadprosecno inteligentnog coveka ocekujem da kapira ovakve stvari.

 

Nemoj ni da pokusavas. Cim vidim avangardni recnik tumacenja pojmova kakav si ti upotrebio koristeci rec "spin" odmah mi je jasno s kim imam posla. Stoga ides na ignore zajedno sa tvojim slavnim tribinaskim prethodnicima, pa da se ne mucis bezveze da mi odgovaras.

Link to comment

Jaka bi morao vise da ide na ulaz umesto sto pokusava da se izvadi iz kanala sutem za 3, ocigledno ga je ona Milutinovljeva™ rampa u drugoj utakmici polufinala psihicki skroz upropastila. I Djenka se vratio kad je poenima iz prodora poceo da dobija samopouzdanje za sut s distance, a Jaki je ulaz ionako mnogo jaca strana od suta.

Edited by Calavera
Link to comment

Rebic i Kaplanovic bi polako mogli nazad u FMP ili u neki drugi klub, nema tu 'leba. Jeste da su malo igrali ali bar su se valjda uigravali s ekipom i trenirali ove godine, kako igraju deluje kao da su prvi put videli saigrace.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...