Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Mi nemamo bivše igrače

 

I da imamo od toga nema nista. Simpaticna je ideja da su ovako mocan Partizan napravili Danilovic i Vujosevic bez ikakve podrske i bez ikog svog u drzavi i okolnim pasalucima ali ta ideja je i smehotresna osim sto je simpaticna. U ovom trenutku u Srbiji evroligasku ekipu moze samo da iznese drzava preko javnih preduzeca i "prijateljskih saveta" raznim firmama da uloze u klub a drzava ce im to vec nekako pozlatiti na nekoj drugoj njivi. Vazilo je i vazi za Partizan, vazi i za Zvezdu otkako je pocela da igra Evroligu. Posto nam je drzava takva kakva je a politicari takvi kakvi su, izbor rukovodstva kluba se svodi na izbor izmedju monstruma i karakondzule.

Edited by harper
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vazilo je i vazi za Partizan, vazi i za Zvezdu otkako je pocela da igra Evroligu. P

 

zvezda nije dobijala i ranije pare od države i "prijateljskih firmi" ?

Link to comment

ni ne razumes sta ti idol bulazni pa samo nastavi

Jes vala... Bice da on nerazumljivo pise a da mu ti dodjes kao glas razuma...

Link to comment

Ne bih se uopšte bunio da KKP dobija te pare, ali pod istim uslovima, tj da njima upravlja konzorcijum znalaca na čelu sa Vesarom i Žikom Paukom.

Link to comment

Oprosti ,onda sam pogresno razumeo post.

 

sve jasno. nego ako pogledaš harperov post piše jasno : partizan je dobijao pare dok je igrao EL i dobija ih i dalje i ako ne igra. Zvezda je počela da dobija od kada je počela da igra EL, što mislim da nije istina pa da proverim.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

To ama bas niko nije napisao, pa takodje niko i nema potrebu da se raspravlja sa tvojim pogresnim interpretacijama tudjeg pisanja. Svi smo mi svesni ko je Covic i ko su bili Voja Stojakovic, Vesic, Zika Pauk i ekipa. Ako napises "Covic je danas srao" to je iznosenje cinjenice da je doticni obavljao fiziolosku radnju a ne da ga podrzavas na bilo koji nacin i u bilo kom svojstvu. Nekada su se ovakve stvari na ovom forumu podrazumevale ali nekada su na ovom forumu pisali ljudi prosecne i iznadprosecne inteligencije i ocigledne stvari nisu morale da se objasnjavaju. Narocito ne navijacima kluba kojima nisu smetali Ivica Dacic i Milorad Dodig ali im, mozes misliti, smeta Nebojsa Covic.

Ljudi prosecne i iznadprosecne inteligencija kapiraju tvoj spin sa Dacicem i Dodikom, takva teza bi bolju prodju imala u Informeru npr.

 

Ljudi prosecne i iznadprosecne inteligencije kapiraju kako se nekome daje indirektna podrska. Primer za to su ti Covic i Vujosevic. Oni snagu crpe iz "nevoljne" podrske koju im mi dajemo. Navijaci partizana koji "mrze" Vujosevica istom daju "politicku" snagu time sto odlaze na utakmice i pune Pionir, tom istom Vujosevicu koji je "drzao vrata" Danilovicu koji je tukao sudiju. Zar mislis da bi Danilovicu bilo tesko da smeni Vujosevica da ovaj nema veliku podrsku u navijacima, cak i onima koji ne zele da ga podrzavaju. Ne bi Vujosevic besedio na konferencijama za stampu u svakojakim temama da u Pionir dolaze samo "profesionalni navijaci" .

 

Ista situacija ti je i sa Covicem, covek je vrlo vesto pazario politicku snagu preko navijaca CZ a najvise preko vas koji ga "ne podrzavate". Uspeh ove godine je to samo zacementirao. Od prosecno i iznadprosecno inteligentnog coveka ocekujem da kapira ovakve stvari.

Link to comment

Ne bih se uopšte bunio da KKP dobija te pare, ali pod istim uslovima, tj da njima upravlja konzorcijum znalaca na čelu sa Vesarom i Žikom Paukom.

 

Taj 1 rad. Oni bi da se jebu (da dobiju pare od drzave), a da im ne udje (da ne kooptiraju™ u upravu nekog reprezentativnog SNS grobara na celno mesto, Slina mi prvi pada na pamet). Istina, SPS, zuti i Dodik su davali bez nekog direktnog mesanja u vodjenje kluba i kadrovsku problematiku, ali to kod Aleka ne prolazi. On daje samo kada kooptira svoj kadar - videti pod FKP, cim je izvesni Vazura tamo postavljen, finansijski problemi su poceli da se resavaju, i sponzori da nagrcu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...