Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

ko je to zajebaniji i mutniji od covica vodio zvezdu?

covic je izmedju ostalog i bivsi potpredsednik vlade i gradonacelnik beograda

jebiga nije on jedan od likova iz sive zone koji se znalaze kako mogu, prihvataju "realno stanje" u ovom raspadu i u skladu sa tim plivaju najbolje sto umeju

on je jedan od kreatora ovog haosa i beznadja u kom zivimo, najpre kroz sps, potom kroz dos i javne funkcije na najvisem politickom nivou koje je obavljao

 

Recimo, Vesic. Taj je u nekoj vaninstitucionalnoj hijerarhiji DS-a imao znatno veci uticaj nego sto je Covic imao u SPS-u, a i sad ima veci uticaj kod naprdnjaka. Biti gradonacelnik ili bilo sta, pa cak i predsednik Srbije, u Milosevicevo vreme nije znacilo nista, a potpredsednik DOS-ove vlade si mogao biti i ti da si sa nekoliko drugara osnovao stranku pred 5. oktobar. Potpredsednik te prve vlade nije bio samo onaj ko nije hteo. Uticaj i zlokobnost Covic dr Nebojse nemaju nikakve veze sa zvanicnim funkcijama koje je obavljao.

 

Ali, kreator haosa i beznadja. Zvucis kao RTS-ov dnevnik iz devedesetih. :lolol:

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo nam stize i kratki kurs zikominovicizma direktno iz 90-ih .moze li moderacija obrisati post @ harpera? nismo jos svi poludeli

Edited by bradilko
Link to comment

Jeste, bas su harperovi postovi za brisanje... A i zahtev stize sa pravog mesta... Bar je ovog puta pismenost bila na zavidnom nivou ;-)

Link to comment

Ako sam razumeo dobro nekoliko prethodnih postova vi ne bi voleli da Covic ode iz KK CZ ?

Naravno da ne. Evropski smo klub i po organizaciji i po rezultatima sto nijedan klub iz Srbije do dana danasnjeg nije bio.

Link to comment

Za samo tri god, od školske sale u Železniku do top 16 Evrolige u punoj Areni. Zaslužio je  da mu se podigne spomenik u Maršala Tolbuhina. Ili makar spomen ploča :fantom:

Edited by levi
Link to comment

Jeste, bas su harperovi postovi za brisanje... A i zahtev stize sa pravog mesta... Bar je ovog puta pismenost bila na zavidnom nivou ;-)

ni ne razumes sta ti idol bulazni pa samo nastavi
Link to comment

Nisi ali nismo ni ocekivali da ces.

Sta sam pogresno razumeo ?

"Ne volimo Covica ali u danasnjoj Srbiji Covic je vrlo dobro resenje" ???

Pojasnite, ne trolujem nego me stvarno interesuje stav sad kako je Partizan skrajnut.

Link to comment

Sta sam pogresno razumeo ?

"Ne volimo Covica ali u danasnjoj Srbiji Covic je vrlo dobro resenje" ???

Pojasnite, ne trolujem nego me stvarno interesuje stav sad kako je Partizan skrajnut.

 

To ama bas niko nije napisao, pa takodje niko i nema potrebu da se raspravlja sa tvojim pogresnim interpretacijama tudjeg pisanja. Svi smo mi svesni ko je Covic i ko su bili Voja Stojakovic, Vesic, Zika Pauk i ekipa. Ako napises "Covic je danas srao" to je iznosenje cinjenice da je doticni obavljao fiziolosku radnju a ne da ga podrzavas na bilo koji nacin i u bilo kom svojstvu. Nekada su se ovakve stvari na ovom forumu podrazumevale ali nekada su na ovom forumu pisali ljudi prosecne i iznadprosecne inteligencije i ocigledne stvari nisu morale da se objasnjavaju. Narocito ne navijacima kluba kojima nisu smetali Ivica Dacic i Milorad Dodig ali im, mozes misliti, smeta Nebojsa Covic.

Link to comment

Znaci jedino je moguce Vesic/Vucic ili Covic.

Da li bi podrzali nekog bivseg igraca, Rakocevica npr (ili nekog drugog) ?

 

Mi nemamo bivše igrače

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...