Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zbog vaterpola :) Ozbiljno.

 

Apsurdistan

 

 

Ovo sa Marcusom je stvarno kampanja Telekoma, ja se ponadao njegova privatna poruka na fb. Lažna uzbuna

Edited by levi
Link to comment

+ oebs + futsal.

Znači nismo imali šanse.

 

Teško mi je da priznam, najmanje Žalgiris bi dobili sad da se igralo u Pioniru, ako ne još neku. Ali svejedno, mora sa se radi na navikavanju na novu halu, pionir je proslost. Plus novac

Link to comment

U suštini je vrlo prosto, MW je limitiraniji igrač od Đenke. Kada su ga provalili i pozatvarali pick n roll, njegova korist u napadu je rapidno umanjena. Đenkine fizikalije su za njega misaona imenica i motorika, od skok šuta do odbrane i brzine.

 

Na nesreću pročitah ovo ujutru - Glasu, ceo dan si mi upropastio.

Link to comment

Nego, šta mislite da li bi Zvezda trebala da proba da produži ugovor sa Jenkinsom i Williamsom ili treba tražiti bolje?

 

Apsolutno. Jedina začkoljica kod Vilijamsa može biti motivacija za sledeću sezonu, nakon što je ove već sve osvojeno, a on je i na početku došao ovde sa ciljem da se nakon dobre sezone proda za neke veće novce.

 

U principu, najidealnije bi bilo izvršiti samo dve izmene. Bobija zameniti sa nekim mamojebcem, a Jaku sa nekim prospektom (ako ne Gudurić, onda neko od ovih klinaca '98 - kao sedmi spoljni u rotaciji i određene minute u ABA sigurno može da se proba, kad jedan Real daje šansu 16-godišnjaku). Treba voditi računa o tome da Dangubić mora imati veću ulogu sledeće sezone, jer ima strašan potencijal. Inicijalno sam mislio da je potreban još jedan dodatni igrač pod košem (zbog povrede Zirbesa), ali u suštini taj problem se rešava napretkom Tejića + sa još jednim igračem ispod smanjuju se minuti za Kalinića na 4, a samim tim i za Dangubića na 3. Možda eventualno neki prospekt sa dugogodišnjim ugovorom. Radonja je moje najveće simpatije u selekciji upravo pokupio hrabrim insistiranjem na dvojc Mitrović-Tejić.

Link to comment

Na nesreću pročitah ovo ujutru - Glasu, ceo dan si mi upropastio.

Mani se foliranja kralju, reci šta nije istina od navedenog.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Treba nam peti igrac pod kosem, videli smo sta se desilo kad se Maik povredio u finalu. Mene zapravo cudi da je u 1 klubu s tolikom istorijom povreda kao Zvezda ova sezona prosla toliko dobro s tog stanovista, ali ne treba sad izazivati sudbinu i ponovo ulaziti u sezonu sa istim balansom tima. Tog petog igraca lepo ubaciti umesto Rebica, za njega svakako nema mesta sledece sezone.

Edited by Calavera
Link to comment

Ne vidim ja ni Rebica u 12 sledece godine. Tejic bi po ovome sto je prikazao, a pre svega zahvaljujuci fizikalijama, mogao u rotaciju ali kao taj 5. visoki igrac, no sta znam, mozda naprasno ocvrsne tokom leta... 

Link to comment

povrede nemaju veze s imenom kluba, nego s ozbiljnim radom na prevenciji istih. Nije slucajno da zvezda obe radonjiceve sezone nema problema s povredama. Ono s mitrovicem je drugi tip povrede.

Link to comment

povrede nemaju veze s imenom kluba, nego s ozbiljnim radom na prevenciji istih. Nije slucajno da zvezda obe radonjiceve sezone nema problema s povredama. Ono s mitrovicem je drugi tip povrede.

 

Kako god, ne treba izazivati taj drugi tip povrede ulaskom u sezonu s cetvoricom visokih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...