Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Sta ima Zvezae ili Telekom od reklame koju ce snimiti Markus? Sem ako nije reklama za Telekom i preko toga mu plate sledece sezonu :lolol:

Edited by assignment
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta ima Zvezae ili Telekom od reklame koju ce snimiti Markus? Sem ako nije reklama za Telekom i preko toga mu plate sledece sezonu :lolol:

 

Reklama za Telekom, sta drugo.

Link to comment

Ovo je genijalno,stvarno bi bilo najbolje da se Zeleznik pripoji Sapcu,Subotici ili jos bolje Bujanovcu.Bujanovacki panteri.

Nisam ja rekao da to tako treba, cak naprotiv, nego da ako hoce fmp da uguze u aba mogu da se vade na te administrativne granice, kao zeleznik bas i nije bgd.

Link to comment

Nego, šta mislite da li bi Zvezda trebala da proba da produži ugovor sa Jenkinsom i Williamsom ili treba tražiti bolje?

Link to comment

Teo neće još...:)

 

Ovi ako bude mogućnosti nek ostanu, Jaka verovatno ide, dovesti nekog konstantnijeg od njega i sve ostale pare gurnuti na 4/5.

Link to comment

Ne vidim prostor za neku dilemu, osim Jake stranci su pokazali redak kvalitet da daju najviše kad je najvažnije i da ne pucaju pod pritiskom.

Link to comment

Ja ne znam, ako ce Jenkins da ponovi sezonu kao ovu u EL, koji ce nam kurac... A MWillu ugovor napuniti raznoraznim bonusima.  :fantom:

Edited by ducca
Link to comment

Чарли је из Квинса.

 

Маркус је имао одличан први део сезоне, после доста слабо. Ђенка контра. Сад ти буди паметан..

 

Ја бих волео на двојци Ђенку Гудуру и Бранка. Значи Ђенка да има доста већу улогу да може да се размаше ко у последња 2 месеца + млад играч + Лаза шљакер.

Ако оде Маркус наћи неког бржег, и наравно замену за Бобија. И терај.

Link to comment

Чарли је из Квинса.

 

Маркус је имао одличан први део сезоне, после доста слабо. Ђенка контра. Сад ти буди паметан..

U suštini je vrlo prosto, MW je limitiraniji igrač od Đenke. Kada su ga provalili i pozatvarali pick n roll, njegova korist u napadu je rapidno umanjena. Đenkine fizikalije su za njega misaona imenica i motorika, od skok šuta do odbrane i brzine.

Link to comment

Blazic negde izjavio da ima ugovor sa Zvezdom i da ostaje u klubu...znaci da bi od njega moglo da se uzme obestecenje kakvo takvo ukoliko se odluce da ga prodaju?

Link to comment

Ima 2+1, ne znam da li je taj jedan team ili player option. U svakom slucaju vidjen je za prodaju/odlazak nakon ove sezone. Vjerovatno ce biti fora ko sa Nelsonom da se umjesto obestecenja on odrekne nesto para sto mu duguju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...