Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Druagar sam napravio majicu mogu da ga pitam da mi da tu pripremu za štampu da vam šerujem ovde pa vi pravite kako se kome sviđa. Iskreno i meni je grb preveliki ali nekako mislim da bi bolje pasovalo uz sivu majicu.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

:isuse:

ponela me zelja za zajebancijom :)

 

I onaj zarez ti je u najmanju ruku diskutabilan ali hajde da ne zakeram previse. I meni su zarezi rak rana. :fantom:

Link to comment

Procitao sam negdje da je Voja Stojanovic odbio da potpise profesionalni ugovor. Pitanje za ove sto pazljivije prate mladje kategorije- je li on neki veci talenat ili i nije neka steta sto nas navodno napusta?

Link to comment

Procitao sam negdje da je Voja Stojanovic odbio da potpise profesionalni ugovor. Pitanje za ove sto pazljivije prate mladje kategorije- je li on neki veci talenat ili i nije neka steta sto nas navodno napusta?

 

Izgleda da je tacno, Nepotpisan ugovor s njim je deponovan u KSS sto se radi ako hoces da dobijes obestecenje za igraca koji prelazi u seniore. Naime, ako hoces da naplatis onih 75 hiljada ili koliko vec bese, moras da ponudis igracu prvi profesionalni ugovor. Navodno (ovo je prica sa foruma) je Stojanovic zadovoljan finansijskim delom ugovora ali je trazio neke garancije sto se igranja tice, a u Zvezdi ne misle da je toliki talenat da moze odmah da zaigra u prvom timu. Koliki je talenat znace Kojot bolje, ono sto sam ja video u FMP-u i koliko mogu da procenim je solidno ali u ovom trenutku nedovoljno da bi bio prebacen u prvi tim.

Link to comment

I onaj zarez ti je u najmanju ruku diskutabilan ali hajde da ne zakeram previse. I meni su zarezi rak rana. :fantom:

off:

 

zarez je dobar. valjda mu to dodje uslovna recenica s uslovom na pocetku. da je napisao obrnutim redom, islo bi bez zareza (kao i u ovoj recenici).

 

valjda  :unsure:

 

on:

 

voja je veliki talenat za rukomet  :happy:

Link to comment

neko je skoro ovde pominjao i za aranitovica i simanica da je slicna situacija

sranje ako je tako

 

mada fmp koji igra kls i gde se forsira filip covic svakako nije dobro mesto za razvoj mladih igraca

Link to comment

Izgleda da je tacno, Nepotpisan ugovor s njim je deponovan u KSS sto se radi ako hoces da dobijes obestecenje za igraca koji prelazi u seniore. Naime, ako hoces da naplatis onih 75 hiljada ili koliko vec bese, moras da ponudis igracu prvi profesionalni ugovor. Navodno (ovo je prica sa foruma) je Stojanovic zadovoljan finansijskim delom ugovora ali je trazio neke garancije sto se igranja tice, a u Zvezdi ne misle da je toliki talenat da moze odmah da zaigra u prvom timu. Koliki je talenat znace Kojot bolje, ono sto sam ja video u FMP-u i koliko mogu da procenim je solidno ali u ovom trenutku nedovoljno da bi bio prebacen u prvi tim.

Gledao sam ga u reprezentaciji i me mislim da on moze da ifra u prvom timu zvezde. Sto se obestecenja tice, to vazi samo alo ostane ovde, a nema teorije da neko plati taj novac. Verovatno ima neki dogovor vec. Najbolja varijanta mu je da isloristi siruaciju i da ode na neki koledz.

 

Nema zvezda prostora da da svim igracima koji zele u prvi tim, ovo ce se desavati. Nisam gledao simanica ali radanov bi trebao da bude taj koji ce biti guran, jebo fmp. Isto i aranitovic moze da bude igrac. Jeste on dominatan fizicki ( prekjuce je bukvalno nosio igraca partizana jedno 10 metara i dao kos u faul), ali ima stabilan sut vec sada, to je kvalitet. Ako nadtavi da se razvija ko zna. Sigurno ce igrati kosarku na solidnom nivou, videcemo da li je to nivo koji zvezda ocekuju. Njega godinama ganjaju real i barselona.

Link to comment

neko je skoro ovde pominjao i za aranitovica i simanica da je slicna situacija

sranje ako je tako

 

mada fmp koji igra kls i gde se forsira filip covic svakako nije dobro mesto za razvoj mladih igraca

 

Sto se tice strucnog staba, nepodeljeno je misljenje da su ova dvojica veliki talenti. Oni ce otici samo ako ne budu zadovoljni statusom i time koliko napreduju. Stojanovicem, s druge strane, nisu odusevljeni. Cuo sam da Radonjic takodje nije odusevljen Guduricem, ne toliko kosarkom koliko nekim navikama koje nikako da iskoreni.

Link to comment

Ćoki ima dosta igrača koji su prevazišli u nivo kls već sada - na njegovom mestu borio bih se iz petnih žila da fmp uvedem u abu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...