Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

partizan je nebitan ove sezone, mi smo glavni cilj ispunili, aba liga + evroliga, ali zasto ne osvojiti i domacu ligu iako nista ne znaci? Naravno da se niko nece nasekirati ako se to ne uradi, ali realno smo za klasu bolji, zasto onda uspesno ne zavrsiti sezonu?

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

na stranu sto ja nemam nikakvu nameru da gledam to takmicenje sa cirkuzantom na klupi partizana i njegovim konstatnim opoganjivanjem kosarke, sto bi mi pre bacilo senku na ovakvu savrsenu sezonu nego bilo kakav poraz zvezde, ne znam dokle vise mozete da izrazavate strepnje i strahovanja. ova sezona je vec istorijska, mozete slobodno da izadjete iz konstanog zalosna sova moda. vise slavite ovaj tim, manje brinite o komsiluku.

 

a ako nesto za zvezdu moze da usere sezonu, to je da se ekscentricni rukovidilac sad doseti da nije dovoljno bio u centru paznje i resi da to pocne da ispravlja, sto moze da se nasluti iz poslednje izjave. lako ce on da porastura sve dobro napravljeno da bi nahranio sujetu, ne sumnjam u to uopste.

Link to comment

na stranu sto ja nemam nikakvu nameru da gledam to takmicenje sa cirkuzantom na klupi partizana i njegovim konstatnim opoganjivanjem kosarke, sto bi mi pre bacilo senku na ovakvu savrsenu sezonu nego bilo kakav poraz zvezde, ne znam dokle vise mozete da izrazavate strepnje i strahovanja. ova sezona je vec istorijska, mozete slobodno da izadjete iz konstanog zalosna sova moda. vise slavite ovaj tim, manje brinite o komsiluku.

 

a ako nesto za zvezdu moze da usere sezonu, to je da se ekscentricni rukovidilac sad doseti da nije dovoljno bio u centru paznje i resi da to pocne da ispravlja, sto moze da se nasluti iz poslednje izjave. lako ce on da porastura sve dobro napravljeno da bi nahranio sujetu, ne sumnjam u to uopste.

 

"Stokholmski sindrom" ponovo jase. :lolol:

Link to comment

Covic najavio veci budzet za tim sledece godine. Posto sumnjam da moze da namakne spolja vise para nego sto je namakao ove godine pretpostavljam da su neke od obaveza (tipa blamiranja sa Samardziskim, dugovanja Rasku i slicno) isplacene i da ce taj deo para biti preusmeren na tim. Cuo sam iz vise razlicitih izvora da su spremljene ponude za Markusa i Dzenkinsa i da je ideja da obojica ostanu ukoliko im ne uleti neka nenormalna ponuda, da ce se mesto za cetvrtog stranca otvoriti preko Blazica i da Bobi sigurno ide a da je prvi pik za njegovu zamenu Kuzmic ako se odluci na povratak u Evropu. Takodje se prica da ce nam od transfera Bobija ostati neke pare mada, koliko ja znam, njemu istice ugovor i ako nam tu ostanu neke pare to je onda neka kombinacija na relaciji Zvezda - Misko - Bobi koja je dogovorena tokom sezone, umesto da se produzava ugovor. U tom slucaju verovatno se Mitrovic nece prodavati i ici ce se na produzenje ugovora s njim, verujem da ce i Kalinic dobiti bolje uslove posto je itekako zasluzio. Lazicu takodje istice ugovor ali ne znam ko bi njemu dao vece pare i bolje takmicenje od Zvezde, tako da me ne bi zacudilo da i on ostane.

 

Ukoliko je sve to tacno i ukoliko se ostvari, pod pretpostavkom da Covic dr Nebojsa nije neopevani lazov kakav jeste, mi cemo zadrzati jako dobru osnovu da ponovo napravimo konkurentan i mocan tim. U slucaju da se realizuje domaci igrac na petici i da umesto Jake tu isto vidimo nekog naseg klinca, otvorice nam se mesto za cetvrtog stranca na poziciji 1 atletske zveri kako bismo raznovrsnijom igrom u reketu nadoknadili Bobijev odlazak. Naravno, samo po sebi bi bilo sjajno da nam od 12 ostane 9 ili 10 igraca iz ovog sampionskog tima i isti strucni stab, mnogo brze bismo bili spremni i uigrani za pocetak sezone nego da opet zamenimo pola tima.

 

Naravno, svestan sam da je pola ovog posta sastavljeno od ako, ukoliko, pod pretpostavkom i u slucaju da. :lolol:

Link to comment

tri titule u novoj sezoni

 

Zasad je samo izvesno da Ros otvara topik za sledecu sezonu, sve drugo moze da bude, i ne mora da znaci. :)

Link to comment

Kaze da je budzet za igrace i trenere  bio 2,1 kk evra. Meni to deluje kao vrlo solidna cifra, i vaznije je da tim parama nastavi da barata strucno lice (trener), nego da se budzet povecava, a da se poveca i uticaj nekih lica sa strane.

Link to comment

Kaze da je budzet za igrace i trenere  bio 2,1 kk evra. Meni to deluje kao vrlo solidna cifra, i vaznije je da tim parama nastavi da barata strucno lice (trener), nego da se budzet povecava, a da se poveca i uticaj nekih lica sa strane.

 

Da, uklapa se u onih 1.8 miliona za igrace koliko je vise puta objavljeno, ne verujem da strucni stab ima vise od 300.000.

Link to comment

Naduvao je  forumaše

 

Posle svega što smo prošli otkrio sam svojevrsnu formulu, možda i razlog zbog čega Crvena zvezda i nije imala neke uspehe u prethodnom periodu. Jednostavno, nismo uspevali da pobedimo neverne zvezdaše. Ovaj put smo uspeli u tome", prokomentarisao je uz osmeh Čović.

Link to comment

ćoki se konačno izborio sa talasima hejta. sledeći nivo: bočni udari

 

Pa, dobro, Covic dr Nebojsa je malo sebi dao oduska a i u pravu je, dve trecine navijaca Zvezde su idioti koji ne bi prepoznali kosarkasku loptu ni da ih pogodi u glavu. Ovaj trener i ovaj tim su objektivno imali manju podrsku nego sto zasluzuju, u hali i van nje. Cak i kad su bile pune hale moralo je da se gleda u pasulj hoce li biti podrzavana ekipa ili su Dileje i dileje dolazile da ugoscuju bracu, bacaju svinjske papke, zvizde himni Evrolige ili koji god razlog da su smislili da bi opravdali to sto su dosli. Pricamo o navijackoj populaciji koja istovremeno daje punu podrsku onim retardiranim kriminalcima u FK Zvezda, kao i treneru i timu tog kluba koji su neka sedma evropska liga po kvalitetu.

 

Sad, da li to treba da tangira profesionalnog sportistu? Verovatno ne, ali ih ocigledno tangira, sportisti vole da podele uspehe sa navijacima, da procitaju nesto lepo o sebi kad zasluze, a ne da ih slusaju ili citaju kako ih non-stop pljuju, psuju i vredjaju. Ta potreba mi nikada nece biti jasna. Ne volis tim, ne gledaj ga i ne komentarisi. Kako ja to vidim, bolje prazna hala nego hala puna praznih glava.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...