Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nikako da se otmem utisku da je ovo finale slabo propraćen među navijačima Zvezde. Već duže imam utisak da su navijači kluba raspustili tim nakon pobede u 1/2 finalu. Ok, 1/2 finalni mečevi imaju težinu odlaska u EL, dobili su dodatnu težinu igrajući sa Partizanom, jer smo sebi indirektno olakšali funkcionisanje (na svim nivoima) u naprednih godinu dana i već ostvarili prednost za narednu sezonu, ali za mene je sve to manje važno od trofeja. Sport se igra da bi se pobedilo. Pobeda u finalnoj seriji protiv Cedevite, je najvažnija pobeda u ovom veku KK Crvena zvezda i sve drugo je izlizana priča. Baš sam danas razgovarao sa par ljudi, koji bukvalno su preko osvajanja ABA prešli kao preko meča u EL kada smo ostvarili plasman u Top16. Jasno bi mi bilo da Zvezda nema fudbalsku sekciju, koja je decenijama ugrađivala u svoje ime nešto što se zove poštovanje i gradila klub iz godine u godinu, pa da na taj način je pojavljuje nedostatak sportske navijačke svesti. Jedino se trofeji mere, za EL se bori iz godine u godinu, kada se pogleda spisak trofeja, pogleda se broj trofeja, a ne učešća u EL. Pogotovo kod nas, koji smo igrali EL, već dve godine, zar ne bi trebalo da osvajanje trofeja bude apsolutno primarno. EL je jednogodišnja tema.

 

Kao što imam utisak da su navijači žestoko pali na ovom testu, tako je tim položio ovaj test. Čestitke igračima uz nadu da će Zvezda i dogodine takođe da se raduje ABA trofeju.

Link to comment

Наравно да је КЛС битна. И биће зезнуто да се освоји. Они набријани, ми без мотива. Свашта ту има да буде.

Link to comment

biće svašta, al samo u paranoidnim glavama.

 

rutinski ćemo ih oprati, mnogo lakše nego u polufinalu aba lige.

Link to comment

ja se plasim nedostatka motiva.

ra bi morao iskoristiti tamise i konstantine da odmara igrace da docekaju duloa svezi.

Link to comment

Toliko dugo su nas maltretirali da se ja i dalje plašim. Veoma se plašim...

 

Vazno je da se igraci ne plase. Ti ne igras.

Link to comment

Nisam ni rekao da mislim da će da izgube jer se boje. Jednostavno, imam isto neprijatno osećanje (pogrešno srećom je bilo u prošlom slučaju) koje sam imao pred seriju sa Partizanom. Osećaj koji sam imao posle 1:1 je bio kao da mi se tlo izmaklo pod nogama. Onaj evo ga opet, bilo je lepo dok je trajalo osećaj. Traume iz detinjstva i mladosti valjda.

Link to comment

Nisam ni rekao da mislim da će da izgube jer se boje. Jednostavno, imam isto neprijatno osećanje (pogrešno srećom je bilo u prošlom slučaju) koje sam imao pred seriju sa Partizanom. Osećaj koji sam imao posle 1:1 je bio kao da mi se tlo izmaklo pod nogama. Onaj evo ga opet, bilo je lepo dok je trajalo osećaj. Traume iz detinjstva i mladosti valjda.

 

Ja dva dana nisam mogao da se "ulibelišem". Bilo je opasno po moje zdravlje da izgube još jednu, nedobog da izgube seriju. Možda treba pomoć da potražim. 

 

Kako god, već sam napisao da mi je žao što se polako sezona privodi kraju, pružili su mi mnogo lepih trenutaka tokom godine - mislim više nego svi Zvezdini timovi zajedno u poslednjih 15 godina. Užitak će biti potpun kad osvojimo i domaću titulu. 

 

Lažem, užitak će biti potpun ako Zvezda bude ovako izgledala i igrala i u narednih 4-5 godina. 

Link to comment

eh sad, trauma za proteklih 15 godina je malo teska rec, poprilican broj tih sezona Zvezda uopste i nije bila konkurentna, meni licno je najvise zao one prve sezone sa Karijem i Bjelicom i mozda ove sezone sa Rakocevicem od pre dve godine medjutim ta ekipa nikako nije imala neku harizmu rodjenih pobednika...prosle sezone jbg mulj i blato presudise iako je ekipa bila gotivnija od prethodne, medjutim izgleda da se ove godine lekcija naucila, apsolutno sve pod konac od pocetka do kraja, bilo je i kritika ali to je sve nesto sto se moglo korigovati

Link to comment

jebo vas partizan i pasteta titula, jel to sve o cemu mozete da razmisljate i pricate nakon ovakve sezone ovog tima? 

+milion

 

:fantom:

Link to comment

Uzeo sam da čitam topik od početka. :lol:

 

Treba nas ugasiti. Forumski topik, razume se. 

 

Sve u svemu, biće da nisam normalan. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...