Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što se mene tiče, ovime je sezona uspešno okonana. Nakon prošlogodišnje serije u kojoj je došlo do tuče s predumišljajem, pa pražnjenja terena pa generano cirkusa koji je nastao, iskomentarisao sam ono otimanje pehara rečima da to nije preterana šteta i da je KLS tamičenje jednostavno neregularno te da ga ne treba ni igrati, a da je razlupavanje trofeja sasvim lep završetak sage. 

 

Naravno, trofeji se pišu i dovoljno sam iracionalan da želim da osvojimo i to ali pokušaću da ostanem principijelan i ovaj ostatak sezone jednostavno ne ispratim. Racionalno i dalje mislim da KLS ne treba više igrati. 

Link to comment

Ni ja nisam odusevljen predstojecim valjanjem u blatu, ali onda se setim da nam je ovo zadnja sansa da gledamo ovaj tim, ko zna ko sledece sezone™ vise nece biti tu :(

Link to comment

valja uzeti i to, i posvetiti pok. mihailu pavićeviću. da se zatvori krug

 

Valja uzeti to cisto da ovi fenomenalni momci privedu posao kraju kao apsolutni heroji i zaokruze nestvarnu sezonu. Ako izgube kls finale, pasce senka na sve, i pokvariti utisak, jer cesto ono poslednje nepravedno zaseni ono sto je bilo pre.

Link to comment

Uz duzno postovanje konkurencije, ne vidim kako mozemo to da izgubimo... Ne kazem da je nemoguce, samo ne vidim kako. Demonstrirali smo silu kad je bilo vazno, izborili el, osvojili aba, a glavni konkurent izgubio mnogo toga ukljucujuci samopouzdanje koje se baziralo na tome da mi ne mozemo da dobijemo kad je vazno... Jabih voleo i taj kls jer je toliko objektivno blizu da ga ne treba preakociti. Racionalno il iracionalno... Svejedno.

Link to comment

@Timmi

 

Za onu lock-out sezonu na spisak pored Tea, Vučevića, Antića dodaj i Dragića. ;)

to je to, uz dangubica, tejica, simanica, radanova, lazica titula evrolige ne bi trebalo da izostane.

 

i reba beba da ulazi u garbage timeu.

Edited by Timmi
Link to comment

Valja uzeti to cisto da ovi fenomenalni momci privedu posao kraju kao apsolutni heroji i zaokruze nestvarnu sezonu. Ako izgube kls finale, pasce senka na sve, i pokvariti utisak, jer cesto ono poslednje nepravedno zaseni ono sto je bilo pre.

 

Hoce kurac. Na rezultate koje je Radonjic napravio s ovim timom nista vise ne moze da baci senku, bar sto se takmicarskog dela tice. Mada ne sumnjam da ce momci zapeti da uzmu i ovo, pobedjivanje je slatka navika.

Link to comment

Najbolje da ce mrtvi KLS da zaseni bilo sta. Klinci da igraju do kraja i da osvoji Mega, ja srecan. 

 

Meni ne moze da zaseni, vise nego dovoljno su uradili, al pojedinci™ ce i mrtvi KLS da pretvore u borbu na zivot i smrt (kao sto su radili i ranije iako je KLS bio jednako mrtav kao i sada), posebno jer im je to jedina sansa da spasu sezonu.

 

Al nema veze, glupo je o tome sada da se pise, treba uzivati u postignutom, i jos jednom pustiti Djenkinu tricu, Kalininu bananu, kucanje Dangube i Cirbesa... ali i Radonjino poklanjanje kravate legendarnom Dabi (fenomenalan momenat i potez, svaka cast Ra na prepoznavanju ko je istinski najverniji).

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...