Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa ne verujem da ce radanov toliko brzo, s obzirom na to da su nakrcali fmp.  ko zna sta ce tu da bude, imaju jedno milion igraca. aranitovic ce verovatno u fmp.

Link to comment

Kojote, kakav je ovaj sa Jokić-style statistikom, mislim Čolović da se zove, iz Beovuka koji pokupio individualne nagrade? Klasično Lakićevo guranje pod koš po svaku cenu, pa otud prvi strelac lige ili je dečko stavrno talenat?

Link to comment

Kojote, kakav je ovaj sa Jokić-style statistikom, mislim Čolović da se zove, iz Beovuka koji pokupio individualne nagrade? Klasično Lakićevo guranje pod koš po svaku cenu, pa otud prvi strelac lige ili je dečko stavrno talenat?

 

gledao sam ga jednom i da mi posle utakmice nisu rekli da je on najkorisniji igrac lige ne bi ni provalio. ono sto sam cuo je da nije nista posebno.

 

inace, da, guranje pod kos po svaku cenu, tuca, agresivnost iznad nivoa ostalih ekipa...stvarno umeju da naloze igrace , skidam kapu :D

Link to comment

@kojot

Da, umeju da izvuku na tuču i disciplinu rezultat, tu su nenadjebivi. Aj još da te pitam ko je tamo sad trener juniora i prvog tima, ako znaš uopšte, i neću više da trolujem ovaj sveti topik.

Edited by Heaviside
Link to comment

@kojot

Da, umeju da izvuku na tuču i disciplinu rezultat, tu su nenadjebivi. Aj još da te pitam ko je tamo sad trener juniora i prvog tima, ako znaš uopšte, i neću više da trolujem ovaj sveti topik.

 

vidjam ga cesto na utakmicama ali zaboravio sam kako se zove, raspitacu se. znam samo da su dva brata, sigurnmo su ranije igrali u beovuku.

Link to comment

Tejić i Dobrić su na spisku igrača koji su se prijavili za draft. Verujem, da će skoro sigurno povući prijave do roka.

 

edit. Mitroviću je ovo izlazna godina i on će biti na draftu. Kako sada stvari stoje, zbog svojih slabih partija sredinom sezone, najverovatnije neće biti draftovan.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...