Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zna li netko možda za koji sektor u Pioniru vrijedi ova polusezonska, sektor 421 u areni?

pa pise ti na toj sezonskoj i za Pionir koji je ulaz i deo

Link to comment

Ako ti je od pomoći, rekao bih da nije sektor C, jer iste ljude vidjam u Pioniru, kao i u Areni u sektorima 220, 221...

U suštini, to će ti biti važno jedino pri samom ulasku u halu, jer ispred stepeništa proveravaju... unutra se, naravno, smeštaš gde ti odgovara i gde ima mesta.

Link to comment

nema to veze, ja sam 438 u areni i c u pioniru. kad su se kupovale polusezonske oni su pitali za koju ces tribinu u pioniru, ako je bilo izbora.

 

ne mogu da idem na utakmice  :frust:

Link to comment

Ja idem, a posto je danas i tzv. derbi za koji me boli q, a koji ce vecina onih koji dolaze verovatno gledati, kapiram da je dovoljno da se dodje sat pre pocetka, i da se na standardnoj c tribini zauzme povoljno mesto sa dobrim pogledom na Radonju i njegove bebice.

Edited by Nikodije
Link to comment

Danas, nekih sat ipo pred utakmicu šetam ulicom pored hale, kad ispred mene iz ulaza izleće ni manje ni više nego Kalinić i vrteći ključeve upućuje se ka hali kao da je skoknuo do dragstora da dokupi pivo.

 

Kakva ležernost. :Hail:

Link to comment

da, prosle godine je igrao za partizan.

 

inace, zvezda ima dosta jaci tim, gazili su cele godine, sve do finala, ali partizan ima mnogo boljeg trenera i malo je falilo da ponovo  postane sampion. glisica iz partizana sam geldao puno puta ove sezone, mislim da jednu dobru utakmicu nije odigra, stvarno mi nije jasno otkud hajp oko njega. ovi zvezdini su fizicki dominatni u odnosu na sve protivnike. smao jednom sam ih gledao, bas protiv partizana, tako da nemam pojma kakvi su.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...