Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

da remiziram - nemas pojma

 

:(

 

Tu sam da naučim, recimo od tebe. Samo moraš više da se angažuješ i češće da pišeš kako bi se imalo šta naučiti. Glupo je da svo to znanje tako sebično čuvaš u sebi, a da se javiš samo da kažeš kako neko drugi nema pojma. Nije pedagoški.

Link to comment

Ja bih da me nauče kako se nadoknađuje odbrana u hipotetičkom slučaju Kuk umesto Nelsona.

 

PS: "Dženkins" nije tačan odgovor.

 

A ja bih da me nauče kako se nadoknađuje manjak organizaciono - dodavačkih sposobnosti u već viđenom slučaju Nelson umesto Kuka (ili već nekog plejmejkera).

 

Šilb može biti tačan odgovor, ali u hipotetičkom slučaju (a taj slučaj će biti sledeće sezone) kada nekog poput Šilba biti neće.

Edited by Nikodije
Link to comment

Išli su zajedno prošle godine do kraja Evrolige, ali onda je procenjeno da je pamet preskupa. U odnosu na sastav koji je završio sezonu ne vidim da smo sada gluplji, ali jesmo mlađi i atletičniji. Bilo bi dobro da sad ubodu nekog mini Teodosića koji bi sve to umeo da poveže u neku smislenu celinu.

 

Imamo već 1 takvog na lageru:

 

00123742.jpg

Link to comment

Ukoliko dovedemo kvalitetnog pleja, mi cemo mnogo problema imati na poziciji 4. Ne sumnjam u talenat Mitrovica i Tejica, ali realno za EL je to dosta tanko.

 

Ponadao sam se da cemo makar Radenovica zadrzati. Ocekujem da tokom sezone krenemo u potragu za cetvorkom, samo da ne prodje brzi voz u EL.

Link to comment

A ja bih da me nauče kako se nadoknađuje manjak organizaciono - dodavačkih sposobnosti u već viđenom slučaju Nelson umesto Kuka (ili već nekog plejmejkera).

 

Argument je na nivou odbrane Tadije, koji ume da zaprangija za 3 kad mu dođe.

 

Kuk bi morao da ima organizaciono dodavačke sposobnosti na nivou Teodosića, da bi mu to pokrilo sve rupe u igri, pogotovo u godinama u kojima je.

Link to comment

Stvarnost te demantuje. Kuk je već 6 godina prisutan u ozbiljnoj košarci, u koju Nelson tek sada, u 29.godini ulazi. I to ulazi da bude neki pomoćni specijalac, sa ne više od 15 minuta po utakmici.

 

A i teško ih je porediti pošto ne igraju na istoj poziciji, Kuk je plejmejker.

 

Da remiziram™ - jebo te Nelson, a i svi ostali ragbisti koji su našli uhlebljenje u ovom lepom sportu.

ne, stvarnost demantuje kukovu sposobnost da bude glavni igrac evroligaske ekipe. U ovom trenutku karijere od 3 bitne stvari on nema ni slash and kick, ni suterski kvalitet, a kad igrac nije opasnost u ta dva segmenta, automatski je mnogo lakse zatvoriti passing lanes i tako neutralisati jedini kvalitet koji ima. Da ne pricam koliko je energetski zahtjevno biti stvarni kreator, ne kreator™, 30 minuta po utakmici. Vidjeli smo na primjeru rytasa kako to izgleda.

 

a jos nismo mi dosli do drugih 50% igre i drugog kraja parketa.

 

ako se tebi ne svidjaju ragbisti™, mislim da si promasio sport - u ovom je atleticizam kljucna stvar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...