Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

i, sezona ne da nije gotova, nego tek slijedi prava stvar. igraci mi djeluju emocionalno i fizicki ispraznjeni.

 

Naravno da će da budu ispražnjeni posle ovakve serije. Ali ako neko treba da ih motiviše za mečeve koji odlučuju trofej, a pri tom su favoriti u takmičenju, onda nisu ni zaslužili titulu.

Drugim rečima, sumnjam da dozvoljavaju sebi taj luksuz i verujem da će dati svoj maksimum u datom momentu i da taj zamor i fizički i psihički neće imati nikakav uticaj. Uostalom igra se 5 mečeva i u drugoj seriji.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ništa manje neće biti mentalno ispražnjen ni pobednik sutrašnjeg meča. Samo je pitanje ko će brže da se vrati u on mode, a nekako imam utisak da će to biti Radonjić i ekipa.

Link to comment

Nije mi strepnja dublja od nade, ali da strepim - strepim. Verujem u ove momke kada kažu da su gladni trofeja, ali bojim se opđšteg opuštanja u klubu i oko njega.

Link to comment

Милион дамоклових мачева им је било над главом протекле седмице, и треба да се опусте мало.

Много значи играње Евролиге. Ето, АБА ће и догодине имати исте представнике.

Link to comment

Kad je pritisak ne valja, kad je opuštencija ne valja...

 

Ma nema šta da ne valja, tim mi uliva poverenje, samo eto godine su prošle pune muka, nisam navikao na ovako dobru Zvezdu pa se javlja PTSP od onog sumraka iz Arene na kraju prošle sezone a realno i od svih prethodnih sezona. Mi smo koliko pamtim, to finale samo jednom igrali, a nikad uzeli. Pod imenom CZ naravno. Kao Panteri, već smo trofejni klub u ovoj ligi. :)

 

Милион дамоклових мачева им је било над главом протекле седмице, и треба да се опусте мало.

 

Много значи играње Евролиге. Ето, АБА ће и догодине имати исте представнике.

+1 

Link to comment

rano je jos za to. za sezonu ili dve kad budemo zreli za plasman na f4.

onda kao u filmu, posle godina pauze, prvi put spreman dolazi na pripreme, igra sezonu snova, vodi nas do titule i odlazi u legendu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...