Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

i, sezona ne da nije gotova, nego tek slijedi prava stvar. igraci mi djeluju emocionalno i fizicki ispraznjeni.

 

Kako i ne bi bili ispraznjeni, nije im za zameriti kako god da odigraju finale. Sreca da imaju citavih nedelju dana za reset, to je dosta.

 

Mozda cak, nakon ovog pritiska, a imajuci u vidu da su ostvarili najvazniji cilj u sezoni, sada bas odigiraju opustenije u finalu, i budu jos bolji. Cak i ako ne budemo narocito sjajni, racunam da osvajamo na domaci teren, tesko da su Cedevita ili Buducnost kadri da pobede u vatrenom Pioniru.

Link to comment

i, sezona ne da nije gotova, nego tek slijedi prava stvar. igraci mi djeluju emocionalno i fizicki ispraznjeni.

 

Druga je to vrsta emocije. Rat klubova je dobijen, sada sledi "samo" kosarka.

Link to comment

Ja mislim da ostajemo minimum bez petorice-crna braća, Bobiša, Jaka i Brankara. Gudurić bi morao da uleti i da dobije poprilicne minute, verovatno ce jos nekog prikljuciti iz Fmp-a, ali ce taj/ti vise imati ulogu Rebe. Cenim da cemo dovoditi pojacanja tipa Cirbes, rudare, bez da puno kostaju i da cemo cekati nekog mamojeba na pleju i/ili centru do pred sam kraj ( kao sa mwill-om prosle godine). Bio bi ultra-super-mocan potez ako bi zadrzali makar jednog od Amera. I naravno, pitanje je dal ce i Ra ostati,mada ja verujem da je tek sad napaljen da ostane.

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Kad   :s_dj:   uspe u Beogradu, on postaje endemska biljka i nije raspolozen tek tako da ode. :)

 

Barem dok se CSKA ne zainteresuje, a uveren sam da bi Raara tamo izdrzao duze nego Psihosevic.

Link to comment

Ja mislim da ostajemo minimum bez petorice-crna braća, Bobiša, Jaka i Brankara. Gudurić bi morao da uleti i da dobije poprilicne minute, verovatno ce jos nekog prikljuciti iz Fmp-a, ali ce taj/ti vise imati ulogu Rebe. Cenim da cemo dovoditi pojacanja tipa Cirbes, rudare, bez da puno kostaju i da cemo cekati nekog mamojeba na pleju i/ili centru do pred sam kraj ( kao sa mwill-om prosle godine). Bio bi ultra-super-mocan potez ako bi zadrzali makar jednog od Amera. I naravno, pitanje je dal ce i Ra ostati,mada ja verujem da je tek sad napaljen da ostane.

 

Hajde za ove nase garave momke, postoji sansa da ih neko primeti i uzme, ali odakle ti ideja da Lazic moze u bolji klub nego sto je Zvezda koja igra u Evroligi. On ako ode otici ce samo ako ga u klubu ne budu dalje hteli. Uopste me ne bi iznenadilo da se desi ovaj Smilairov scenario i da su pregovori sa Markusom i Djenkom vec dobrano odmakli ali nama su trenutno najbitniji pregovori sa potencijalnim sponzorima i "sponzorima". Ako se ne varam ovaj ugovor sa Telekomom vazi i za sledecu godinu tako da smo se tu obezbedili a ako u marketingu imaju malo pameti (pokazali su da imaju) ne bi uopste bila losa ideja da se ovih dana ili za par nedelja, ako osvojimo ABA ligu, pusti jedan kontigent sezonskih karata za sledecu godinu u prodaju. Nesto tipa "ko kupi prvih hiljadu sezonskih za cenu X moze da bira mesto Y u hali" ili tako nesto. Hype je vazda bio najbolji prodavac.

Link to comment

Lazicu sada istice ugovor, i bas je interesantno videti da li ce ga produziti. Inace, secam se da su trogodisnje ugovore pre pocetka sezone 12/13 zajedno sa Lazicem tada potpisali i Subotic, Milutinovic, kao i Filip Covic, moguce i Radetic.

 

Eto, koga smo tada potpisivali dugorocno, a koga danas potpisujemo.

Edited by Nikodije
Link to comment

i, sezona ne da nije gotova, nego tek slijedi prava stvar. igraci mi djeluju emocionalno i fizicki ispraznjeni.

Ovo i mene brine. Narod je poludeo. Kao da ne treba da igramo finale.

Link to comment

kad se setim kako smo komentarisali igrace fmp pred ono spajanje. lazic je bio otprilike poslednji igrac za kog se mislilo da ce naci mesto u novoj zvezdi

Link to comment

Bio je okačen ovde intervju sa mislim Ristovićem ili beše Ninković, u svakom slučaju rečeno je da budžet za ovu sezonu još nije zatvoren i da očekuju da ga zarade na kraju sezone od prodaje igrača. Zbog toga mislim da će prodati ili Kalinu ili Luku, nemaju koga trećeg.

 

Zanemaruje se učešće Lazića u dovođenju Pavlovića do ludila. Pavlovic je totalno podivljavao tek u trećoj utakmici, u kojoj je Lazić imao veliku minutažu i sve vreme je maltretirao Pavlovica u odbrani. Nad njim je napravio onaj faul napadu i zavapio kako ne zna šta drugo da uradi jer loptu ne može da primi i njega je udario pesnicom u muda.

Link to comment

...ali nama su trenutno najbitniji pregovori sa potencijalnim sponzorima i "sponzorima". Ako se ne varam ovaj ugovor sa Telekomom vazi i za sledecu godinu tako da smo se tu obezbedili a ako u marketingu imaju malo pameti (pokazali su da imaju) ne bi uopste bila losa ideja da se ovih dana ili za par nedelja, ako osvojimo ABA ligu, pusti jedan kontigent sezonskih karata za sledecu godinu u prodaju. Nesto tipa "ko kupi prvih hiljadu sezonskih za cenu X moze da bira mesto Y u hali" ili tako nesto. Hype je vazda bio najbolji prodavac.

Eh da je Gasprom sponzor kk umjesto fk.

Link to comment

 

 

sezona ne da nije gotova, nego tek slijedi prava stvar. igraci mi djeluju emocionalno i fizicki ispraznjeni.

I sami igrači su to istakli nakon četvrtog meča, to je neminovno nakon ovakve serije. Što reče kapiten Luka, i jedan derbi nedeljno iziskuje ogromnu energetsku, fizičku, ali i psihološku potrošnju, a kamo li četiri.

 

Jedna od stvari koja mene hrabri i ne unosi ni najmanju sumnju da će ekipa biti potpuno spremna jeste kompletna tekuća sezona i isticanje važnosti fokusa isključivo i jedino prvog meča koji sledi. U početku je to možda izgledalo kao kurtoazija, ali izgleda da stručni štab konstantno insistira na tome. Plus, imamo nekoliko dana više za oporavak i regeneraciju od protivnika (ko god da bude u pitanju) koji će morati da pogine u Morači ne bi li se dokopao finala.

 

Ne želim da zvučim pretenciozno ili uobraženo, ali očekujem završetak finalne serije u tri utakmice ko god da se nađe u njoj.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...