Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Zaslužili smo... jebeš ga ovu pobedu, posebno ovakvu pobedu - na njihovom terenu. Drago mi je što su na proslavi pobede neki ljudi prilazili Radonjiću i izvinjavali se za zvižduke.Prosto je fenomenalno koliko je dobro tempirao formu i ekipu i izvuče najbolje iz svakog pojedinca, a to se može samo ako je tim, zaista tim. Luka i Dženkins su bili najbolji po meni, Marcus nagnao kad je trebalo, Kalinić ...ma ludilo.

 

Mnogo dobra grupa momaka, lepo vaspitana, sportisti od glave do pete. Za sada je izvesno samo da idu Bobi (izgleda u NBA) i Jaka...ali hajde još da vidimo kakvi ćemo biti u finalima koja slede, ali nemam neke sumnje da će to biti pobednički do kraja.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radonjic je ucinio da pobedimo ovu seriju sa 4:1, od toga je zabio tri pobede na terenu a jednu na konferenciji za stampu. Nista "dzaba vam novci", nista "pobedicete vi jednog dana" nista cinicni osmesi, seirenje i jeftini sarkazam sa Cemovskog polja, nista cime bi se ritnuo na gomilu govana koja je njemu i igracima prosipana po glavi sa svih strana a sto niko ne bi mogao da mu zameri, samo jedna uredna reakcija na pobedu normalnog, civilizovanog coveka, bez trunke ocekivane euforije i drzanja lekcija svima onima kojima je imao svo pravo ovog sveta da odrzi lekciju. Na kraju jos i zavrtanje noza u rani svih onih koji su hteli da incidenti izbiju u prvi plan onom izjavom na kraju da je razgovarao s igracima i da su se slozili kako su svi bili odusevljeni atmosferom i osecali se komforno u hali, cime se implicitno zahvalio svakom navijacu Partizana koji je tog dana dosao u halu da navija za svoj klub i aplauzom ispratio Mitrovica i Kalinica posle utakmice, a izignorisao sve druge koji su urlali, vredjali i gadjali s tribina.

 

Na stranu odnosi Zvezde i Partizana i nase navijacko budalesanje, samo zamislite Vujosevicevu konferenciju za stampu posle njegove eventualne pobede u ovoj seriji i recite mi da sport nije pobedio. Radonjic me nije iznenadio svojim trenerskim umecem, mislio sam i pre da je u pitanju samo solidan i perspektivan trener za kojeg se, doduse, kasnije ispostavilo da mnogo radi i brzo uci ali me je iskreno iznenadio velicinom svog karaktera, vaspitanja i elementarne ljudske kulture. Radonjara je pobedio po svakom osnovu.

Edited by harper
Link to comment

Jebi ga, htedoh da prokomentarisem ovo o najboljem srpskom igracu od odavno ali vidim da te vec ispreskakase i ismejase pa da ne bude da i ja uskacem u voz. Kalinic je odlicno odigrao sezonu, strasno je napredovao i vise sam nego zadovoljan njegovim izdanjima ali cene igraca danas su takve kakve su i igrac koji kosta preko pola milke po godini mora da bude ekstra dobar, ekstra talentovan ili da igra u Rusiji. Sto se Kalinica tice ocekujem da ce dobiti produzenje ugovora u Zvezdi pod neuporedivo boljim uslovima nego sto sada igra i to je to.

 

Mozda ne znas, al danas u evropskoj kosarci 1 Micov igra za vise od milion evra po sezoni. A tesko da je on ekstra dobar ili ekstra talentovan, a pogotovo tesko da je bolji od Kaline u ovom trenutku.

 

Moze biti da sam pomalo preterao i euforicno proglasio Kalinu za najboljeg srpskog igraca u Zvezdi u novijoj epohi, a opet, mozda i nisam.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NsG_c8qSoN8

Edited by Nikodije
Link to comment

Oni imaju dukljanina, a mi gospodina dukljanina!

 

Nego, pričalo se da je Vilijams najbolji stranac koji je došao u našu košarku. Je li bolji od Mekejleba ili ko je već najbolji bio do ove sezone?

Edited by MiddleClass
Link to comment

 

 

Mozda ne znas, al danas u evropskoj kosarci 1 Micov igra za vise od milion evra po sezoni. A tesko da je on ekstra dobar ili ekstra talentovan, a pogotovo tesko da je bolji od Kaline u ovom trenutku.

 

 

Ne znam a ne zna ni Micov. Nije Galatasaraj bez razloga finansijski pukao kao zvecka u Turskoj gde ima gomila para u kosarci.

Link to comment

Oni imaju dukljanina, a mi gospodina dukljanina!

 

Nego, pričalo se da je Vilijams najbolji stranac koji je igrao našu košarku. Je li bolji od Mekejleba ili ko je već najbolji bio do ove sezone?

ivo nakić

Link to comment

 

Mnogo dobra grupa momaka, lepo vaspitana, sportisti od glave do pete. Za sada je izvesno samo da idu Bobi (izgleda u NBA) i Jaka...ali hajde još da vidimo kakvi ćemo biti u finalima koja slede, ali nemam neke sumnje da će to biti pobednički do kraja.

 

Upravo tako.

 

Za ove odlaske, ako bi bilo tako kako kazes - lepo, pre svega zadrzati nekako Amere sad kad se sve konacno sleglo i nasli svi svoje uloge. Za Bobija jbg zna se od letos da ide i nema sta, zasluzio je da naplati ovu sezonu. Nazalost Jaka koliko god gotivio njegovu energiju i povremena pozitivna ludila ipak nije pokazao napredak koji se (preptostavljam) ocekivao. Drag mi je momak, kao i vecini navijaca, ali timu je potreban upgrade na toj poziciji. Ima li nekih naznaka da li postoji neko interesovanje za njega ili ce morati da se nutka okolo?  

Link to comment

Naijdealniji scenario bi bio samo Gudurić/Zagorac umesto Jake i neki opasan mamojebac sa igrom ledjima i rim protectionom u repertoru, umesto Bobija. I to je sve.

Link to comment

Za sada je izvesno samo da idu Bobi (izgleda u NBA) 

pominju li se konkretni klubovi? moze i na pm ako je neka tajna

 

i, sezona ne da nije gotova, nego tek slijedi prava stvar. igraci mi djeluju emocionalno i fizicki ispraznjeni.

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...