Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledam malo bodovanje EL - 19. smo na listi. Logično, za četvrti šešir nam treba da tri tima ne učestvuju u EL. Mislim da ne mogu da uguraju sva četiri ruska kluba, tako da nam preostaje da se oslobodimo još dva tima, najslabije karike su za sada Valencia i Galatasaray. Ne znam kako će ove godine određivati ko će u EL i da li su nešto menjali u odnosu na prošle dve sezone? Nisam se nešto dublje u to upuštao.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/European_national_basketball_league_rankings#Current_ranking

Link to comment

Drago mi je da je Radonja ovo doživeo. Pola razgovora o KK koje sam vodio su bile odbrana njega na klupi. Neverovatno koliki je pritisak čovek imao i kako se pokenjao na isti. Uči i on i raste kao trener i jedva čekam novu sezonu sa njim i nadam se dobrim delom ovog tima. Još kad vidiš kako ga igrači hvale, koliko M-Will naglašava da ih je odlično spremio, koliko mu se Dženkins zahvaljuje, to nije kurtuazija i fraze, čovek ima poštovanje tima i očigledno da jako dobro radi na treninzima i pripremama utakmica. Ok odbrana mu je najbitnija, to smo i pre znali, i na to se potrošio veći deo prošle sezone, pa su nam napadi izgledali kako jesu. Ove sezone to izgleda mnogo bolje, i ne samo kad je Williams na terenu da organizuje. I svi sem Blažića su strahovito napredovali, a o hemiji da ne govorim, deluju stvarno kao tim.

 

Radonja  :heart:

Link to comment

Na koju foru je drkavi Niznji bio u cetvrtom sesiru za ovu sezonu, kad eno pise da je na toj listi bio ispod nas?  :isuse:

 

Mislim ono, nije lose ispalo, ali mi nije jasno. Dajte lepo u cetvrti sesir da udjemo, da ne moramo svaki put da se koljemo sa spancima za prolaz. 

Link to comment

samo da sad ne udjemo u fazu de ne smije nista lose da se kaze o radonji. recimo, dangubic zasluzuje vecu ulogu od covjeka za 5 faulova u 6 minuta. taman je mogao da zamijeni uloge njega i lazica, kome bar to pravljenje faulova fantasticno ide od ruke.

Link to comment

samo da sad ne udjemo u fazu de ne smije nista lose da se kaze o radonji.

 

Samo da se ta tragedija ne desi. Ne smem ni da zamislim koliko bi to pogodilo svekoliku forumsku populaciju, podiglo nivo okeana i uvecalo efekat staklene baste na planeti. Nece valjda to cudo da nas zadesi.

Link to comment

Следећа сезона је Дангубина, верујем да му је намењена озбиљнија улога. Видећемо како ћемо решити четворку Маркус - Ђенка - Јака - Лаза.

Link to comment

samo da sad ne udjemo u fazu de ne smije nista lose da se kaze o radonji. recimo, dangubic zasluzuje vecu ulogu od covjeka za 5 faulova u 6 minuta. taman je mogao da zamijeni uloge njega i lazica, kome bar to pravljenje faulova fantasticno ide od ruke.

 

Dangubić zaslužuje minute u poslednjih par meseci; u prvom delu sezone je bio prilično kriminalan u napadu. Lazić kod Radonje ipak ima staž, a nije neosnovano ni ako je očekivao da će hladnije glave izdržati nezgodnu seriju sa Partizanom.

 

BTW to što Radonju hvale Williams, Jenkins, i ne znam ko još govori o odnosu koji on ima sa igračima na ličnom nivou, da se ne iživljava kao neki i ne zahteva više nego što realno mogu da mu daju - na tome svaka čast, stvarno deluje da je prilično zdrava i normalna atmosfera u timu cele sezone. Ali ne govori ništa o njegovom prilagođavanju na postavu Partizana koje je u dve utakmice donelo jedan tesan poraz i jednu relativno tesnu pobedu. Da se slučajno palo na 0-2, ne bi ih nijedan trener na svetu naterao da izboksuju majstoricu i dobiju seriju, ma koliko bio dobar sa igračima i gospodin čovek na KZŠ.

 

Ali dok je on sposoban da uoči i ispravi svoje zajebe, i dok mu okolnosti daju vremena i prostora da to radi, meni je sa njim sve OK. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...