Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Vidi, vise od 70.000 koliko sada ima ce sigurno dobiti, samo kazem da se ne ocekuju neke cifre od pola miliona ili vise. Ide EP, dosta ce se gledati igraci kako tamo budu igrali, to sto je Kalinic omlatio indisponiranog Pavlovica u polufinalu ABA lige sigurno nece biti odlucujuci faktor.

 

Meni se čini da će biti jako teško zadržati Kalinića. Ako niko drugi, Duda ili Pešić će da istresu keš da ga dovedu. Odličan do everything - glue guy za nekog sigurnog učesnika Top16 faze EL.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eh, omlatio indisponiranog Pavlovica... ne ocekujem od 1 zvezdasa da ovako minimalizuje ucinak najboljeg srpskog igraca u Zvezdi jos od... pa odavno.

Još od Bjelice?

Link to comment

Ako je učinak u Zvezdi u pitanju, ova dominacija Kaline u plejof seriji je ipak  nešto novo za nas

 

Mada nije pošteno poređenje, Bjelica je u Zvezdi počeo od 0, a Kalinić je došao kao reprezentativac

Link to comment

Steta sto je Bjelica dosao u pogresno vreme, posebno sto je u njegovoj drugoj sezoni u klubu, nakon odlaska Karija, usledio raspad, pa je sam igrao u losoj ekipi.

 

U tom kontekstu Kalina ima bolje rezultate, pa je i njegov ucinak nekako vidljiviji i bitniji, ali nema spora ko je od njih dvojice bolji igrac.

Edited by Nikodije
Link to comment

valjda je bitno ko je bolji kalinic sad ili bjelica onda. samo da vam kazem da je bobi srpski igrac, ne znam da li znate. -_-

 

Dobro de, sad smo pod utiskom ovog plej ofa. :)

Link to comment

od koga nije bolji bjelica, od kalinica?

Karikiram zaboga. Još se nije ni završila Bobanova sezona iz snova, a Kalinić odjednom najbolji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

+1

 

jos da nadjemo trenera i mirna backa

Цениш да узимамо КЛС?

 

Sinoć i nije bilo baš tako. Opasno je zagađen topik očiglednim lažima i lupetanjem ljudi koji nemaju pojma i ne vide.

Ти си за оно Криви опасно испоштован од модерације која ти је опростила барем пар недеља.

Link to comment

Ja sam se odmah izvinio zbog te svoje greske i objasnio da nisam imao zlu nameru.

 
 

A ti si posle tekme gde ti je klub za koji navijas ostvario veliki uspeh prvi post posvetio meni i nekoj prici od pre par dana na krajnje odvratan nacin. Rekao bih ti sta mislim o tebi, ali ne zasluzujes da ti posvetim ni dan banovine. 

Edited by Timmy
Link to comment

Eh, omlatio indisponiranog Pavlovica... ne ocekujem od 1 zvezdasa da ovako minimalizuje ucinak najboljeg srpskog igraca u Zvezdi jos od... pa odavno.

 

To sto je Kalina igrao u oba pravca ovih dana je nesto fenomenalno, a nije bas da nije imao slicnih partija i ranije, i to protiv jacih rivala nego sto je indisponirani Pavlovic (a verujem da makar jedno zrno Pavloviceve indisponiranosti odlazi na Kalinin racun, sto je serija duze trajala to je bio vise indisponiran jer je znao protiv koga igra  :) ).

Mislim da je u prvoj bio brutalan u oba pravca, generalno, igra sa mnogo samopouzdanja i za "ciglara" ima strašne procente šuta, mislim preko 60% u ovoj plejof seriji. 

Link to comment

Eh, omlatio indisponiranog Pavlovica... ne ocekujem od 1 zvezdasa da ovako minimalizuje ucinak najboljeg srpskog igraca u Zvezdi jos od... pa odavno.

 

To sto je Kalina igrao u oba pravca ovih dana je nesto fenomenalno, a nije bas da nije imao slicnih partija i ranije, i to protiv jacih rivala nego sto je indisponirani Pavlovic (a verujem da makar jedno zrno Pavloviceve indisponiranosti odlazi na Kalinin racun, sto je serija duze trajala to je bio vise indisponiran jer je znao protiv koga igra  :) ).

 

Jebi ga, htedoh da prokomentarisem ovo o najboljem srpskom igracu od odavno ali vidim da te vec ispreskakase i ismejase pa da ne bude da i ja uskacem u voz. Kalinic je odlicno odigrao sezonu, strasno je napredovao i vise sam nego zadovoljan njegovim izdanjima ali cene igraca danas su takve kakve su i igrac koji kosta preko pola milke po godini mora da bude ekstra dobar, ekstra talentovan ili da igra u Rusiji. Sto se Kalinica tice ocekujem da ce dobiti produzenje ugovora u Zvezdi pod neuporedivo boljim uslovima nego sto sada igra i to je to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...