Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma neka prizna i prica sta god hoce, ove nase realno za to zabole patka i tako treba i da ostane, Dule ce sam da se udavi u sopstvenim govnima. Inace ovaj forum je jedno od retkih mesta gde su ljudi prilicno korektni kako u diskusiji tako i u ocenama ove serije, sta na drugim forumima moze sve da se procita je prosto neverovatno

Inace svaka cast Danilovicu za ono sinoc, nisam to ocekivao, bravo Sasa

Link to comment

ma neka prizna i prica sta god hoce, ove nase realno za to zabole patka i tako treba i da ostane, Dule ce sam da se udavi u sopstvenim govnima. Inace ovaj forum je jedno od retkih mesta gde su ljudi prilicno korektni kako u diskusiji tako i u ocenama ove serije, sta na drugim forumima moze sve da se procita je prosto neverovatno

Inace svaka cast Danilovicu za ono sinoc, nisam to ocekivao, bravo Sasa

Sinoć i nije bilo baš tako. Opasno je zagađen topik očiglednim lažima i lupetanjem ljudi koji nemaju pojma i ne vide.

Link to comment

Ma i Dule, solidno je delovao na terenu sto se tice ponasanja mada je sve to kompenzovao na KZS...jbt covek vodi telohranitelja sa sobom i to pred sopstvenim navijacima. On to rece da ga je taj navijac vika i napusio ga sinoc a lepo se vidi na snimku da covek prica preko telefona i i da se uopste ne cuje ikakvo dranje

nebitno je da li prica preko telefona ili urla vujosevicu na uvo. navijac nema sta da trazi ispred svlacionica

sa druge strane, sta god da je radio, osim ako nije fizicki nasrnuo na vujosevica, ovaj nije imao nikakvo pravo da ga udara, niti je na kraju krajeva on taj koji treba da udaljava navijaca iz hodnika

Edited by pbg12345
Link to comment

Sinoć i nije bilo baš tako. Opasno je zagađen topik očiglednim lažima i lupetanjem ljudi koji nemaju pojma i ne vide.

o cemu pricas? ono sto sam ja procitao je prilicno korektno. doduse radisa rece da je izbrisao preko 100 postova, a ja u tom periodu nisam bio pored kompa tako da pretpostavljam da je tu bilo svega

 

ali, ako vec pominjes to, ajde molim te daj konkretna imena i izjave, ruzno je i besmisleno to: neko, neki,  nekim....

Link to comment

nebitno je da li prica preko telefona ili urla vujosevicu na uvo. navijac nema sta da trazi ispred svlacionica

sa druge strane, sta god da je radio, osim ako nije fizicki nasrnuona vujosevica, ovaj nije imao nikakvo pravo da ga udara, niti je na kraju krajeva on taj koji treba da udaljava navijaca iz hodnika

+1  apsolutno

 

meni prvo bilo cudno jer znam da ovi nasi mandrili ne podrzavaju ABA pa mi je bilo cudno otkud vodje tu, u principu ako su u pitanju simpatizeri kao npr sto je Daba onda bi mi to bilo ok jer je na suprotnoj strani u prve dve utakmice kada smo mi bili domacini bilo navijaca Partizana. Sve u svemu serija je prosla prilicno korektno s obzirom sta se sve ocekivalo i najavljivalo

Link to comment

@pbg

 

U pravu si. Ali stvarno ne mogu da se vraćam i vodim statistiku. Pogotovu ako je izbrisano toliko postova. U najkraćem najviše je bilo totalno debilnih komentarisanja sudijskih odluka koji su pokazali da ima ljudi koji ili veze nemaju sa životom i košarkom ili su previše zlonamerni da se tako ponašaju. Mnogo puta su im korektni navijači zvezde govorili da ne mlate sa tim..

Edited by Timmy
Link to comment

čoveče, neopisivo si dosadan. spamuješ bukvalno svaku košarkašku temu, na isti način kao oni koji se bave suđenjem, navijačima i ostalim glupostima.

Link to comment

Dragi drugari cigani&delije&zvezdasi,

 

cestitke na pobedi.

 

Tako se postaje pravi sampion - cisto i na terenu zasluzeno, uz klasican nokaut sampiona. Slicno smo i mi startovali pre skoro 15 godina, tako sto smo pomeli neprikosnovenu Buducnost. Sve najbolje u nastavku sezone a meni (nama?) ostaje nada da ce vasa epoha ipak biti dramaticno kraceg trajanja.

 

Sve najbolje u nastavku sezone.

Link to comment

+1 apsolutno

 

meni prvo bilo cudno jer znam da ovi nasi mandrili ne podrzavaju ABA pa mi je bilo cudno otkud vodje tu, u principu ako su u pitanju simpatizeri kao npr sto je Daba onda bi mi to bilo ok jer je na suprotnoj strani u prve dve utakmice kada smo mi bili domacini bilo navijaca Partizana. Sve u svemu serija je prosla prilicno korektno s obzirom sta se sve ocekivalo i najavljivalo

Neko napisa da je taj lik vece pre vređao DV na kzn (čulo se lepo da mu neko viče Svinjo i još nesto)

 

A neću se više vraćati na to, jer su za mene i jedni drugi totalni debili i ljudski ološ i nevzasluzuje pisanje ovde.

Link to comment

Termini finalnih utakmica su 25,26,29,30 april i 3 maj, nadam se da ce biti gotovo posle 3 ili 4 utakmice

Edited by Milosh76
Link to comment

Šteta što tebi niko od korektnih grobara nije rekao da prestaneš da lupaš o suđenju.

Evo ti pbg jednog, njega se baš sećam da je mlatio za medalju.

Link to comment

čoveče, neopisivo si dosadan. spamuješ bukvalno svaku košarkašku temu, na isti način kao oni koji se bave suđenjem, navijačima i ostalim glupostima.

Ne. Samo ne želim da lupanje dela vaših navijača ostane kao da je istina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...