Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

 

Plajvi, on 12 Apr 2015 - 21:41, said:

3:1 za Zvezdu. Dobijamo prvu, trecu i cetvrtu. 

Mada moram priznati, posle onakvih utakmica na prethodna dva F4 ABA, bio sam prilicno sasran i nisam znao sta da ocekujem sinoc. Posle onog kavanja sinoc, danas lepo natenane uz kikiriki.  :0.6:

 

Jovic me je najvise iznenadio od sviju, pravio je pokoje sranje, ali je odigrao kao letos. Juce, pa i danas dok Markus pred kraj nije podivljao smo igrali bolje s njim na parketu. 

 

Mitar danas kako je prikucao ono, alal mu seme. I u jos jednoj akciji je istom fintom prcnuo odbranu.

 

Dzenkins, Vilijams, Kalinic, sta reci. Ako juce ne, onda je danas definitivno bilo zabavno gledati kako im Pavlovic i Akojon apsolutno nista ne mogu na terenu. 

 

Omiljena scena iz ove serije mi je ona Tejarina banana Macvanu sinoc.  :kralj:

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oнај Маркусов период је био добар у поентерском смислу, али игра нам је била доста боља без њега. У том периоду је жестоко царинио лопту, Ђенка је пипно није. Након што је испуцао шта је имао прижељкивао сам да га Радоња изведе, и лакнуло ми је кад је изашао. Доста од њега, то што је одрадио било је одлично и таман смо се после вратили на старо, на потпуну контролу и разноврсност у нападу.

Link to comment

Oнај Маркусов период је био добар у поентерском смислу, али игра нам је била доста боља без њега. У том периоду је жестоко царинио лопту, Ђенка је пипно није. Након што је испуцао шта је имао прижељкивао сам да га Радоња изведе, и лакнуло ми је кад је изашао. Доста од њега, то што је одрадио било је одлично и таман смо се после вратили на старо, на потпуну контролу и разноврсност у нападу.

 

Da, igra nam je bila bolja bez njega ali je taj "poenterski period" resio i utakmicu i seriju. Pusti ti te price. :lolol:

Link to comment

Svaka čast na ulasku u finale ABA lige i plasman u Evroligu sledeće sezone.

Ne pamtim da mi je u poslednjih 20-tak godina bilo ovoliko stalo da dobijemo Partizan u nekoj seriji kao sada.

Bila bi zaista velika šteta da plasman u EL ne obezbijedi ekipa koja je obarala rekorde ABA lige i završila regularni dio sezone sa samo 2 poraza, a u EL ubjedljivo obezbijedila plasman u top 16, a ni tamo se nije obrukala. Pritom je odigrala cijelu sezonu sa praktično 12 igrača, od toga 4 mlada - 2 već iskusna (Mitrović i Dangubić) i jednim koji je u ovoj stekao neko iskustvo) Tejić.

S druge strane, Partizan je uz dosta uspona i padova nekako upao na jedno od prva 4 mjesta u ABA ligi. na momente sam sumnjao i da iz čiste pakosti ciljaju Zvezdu u polufinalu. U evrokupu nisu prošli ni relativno laku početnu grupu (namjerno ili ne). Tim koji je završio ovo takmičenje je znatno drugačiji od onog koji ju je počeo - sjetimo se Gagića, Bogdanovića, Milutinovića, Šalića i onog Grka. Sve u svemu kroz tim je prodefilovalo 17 ili 18 igrača, što je svakako teret i za budžet na koji su kukali tokom čitave sezone.

A tek Vujošević... Ako je do sada iko i sumnjao, ove sezone je svaki njegov nastup personifikovao čisto zlo. Čak su i negativci iz filmova o Džems Bondu imali više elegancije i takta od njega, on je više ličio na neke negativce iz stripova ili iz filmova poput serijala o Ostin Pauersu. Mislim da bi prvenstveno za Partizan bilo dobro da se konačno rastane od ovog bolesnika.

. +1
Link to comment

Ali stvarno, u ovim tekmama je bilo svega "što čini košarku" i uspona i padova i individualnih partija i timskog napora.Šabanisanja i fer pleja...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

smesno je malo kritikovati Radonju posle ovakve serije, makar juce se videlo da covek sve konce drzi u svojim rukama i nakon 28:30 za Partizan imao sam utisak da se do ujutru igra da to Partizan ne bi nikako prelomio u sopstvenu korist, opustite se ljudi malo i prestanite da kenjate po ljudima, nadigrali su Partizan, osim onog nesmotrenog faula Jake nad Miliutinovom igraci za ponasanje zasluzuju najvecu ocenu, nisu podlegli pritisku, na sabanisanje Pavlovica i Murica nije odgovoreno, Radonja kao i uvek gospodin covek na KZS...uzivajte i slavite, ova ekipa i trener zasluzuju sve trofeje ove godine jer su jednostavno najbolji

Link to comment

pa kenjalo se po Radonji posle prve utakmice, covek izadje i kaze da je bilo iz taktickih razloga drzanje Bobija na klupi... u drugoj mu se imalo stosta zameriti, moguce i igracima zbog pristupa mecu i slabog gradjenja kosa sto nas je verovatno i kostalo poraza ali za treci i cetvrti mec sve pohvale. Ne kazem da se generalno sere po njemu i igracima nego eto dobili smo, apsolutno zasluzeno, sad samo pohvale

 

+ Covic se nije cuo u ovoj seriji (nije jos uvek kasno da nesto zasere ali nadam se da nece), moguce da je propust sa tim "navijacima" koji su bili u hali, koliko sam saznao taj sto se makljao sa duletom je predstavnik navijaca u skupstini, mislim da mu je Sojic preyime, nisam siguran

Link to comment

O bože što smarate. Kenja se kad ima razloga da se kenja, hvali se kad ima razloga da se hvali. Najbolje da ćemo svi da pišemo: Puna podrška igračima, treneru i upravi i slične parole svaki dan. Čemu onda diskusioni forum?

Link to comment

jeste tad se kenjalo. ja sam recimo takodje kenjao i vrlo jasno nekoliko puta naglasio da je vrlo izvesno da je covek pod ogromnim stresom i da je to glavni razlog loseg vodjenja utakmica

a lose je vodio prve dve utakmice i ljudi su sa razlogom kenjali

 

poslednje dve je vodio fenomenalno. u trecu je ekipa usla neverovatno nabrijano, sto znaci da je bila psiholoski itekako spremna, a to je njegova zasluga, minutaza igraca, slaganje petorki, izbor napadackih/odbrambenih opcija, ma sve je odlicno odradio. cetvrta, mozda jos i bolja, jer je partizan izuzetno usao u mec, a zvezda nije stala, nego se odbranila i prelomila kasnije

 

 

a ovo sa navijacima koji su dovedeni kao osoblje kluba nije moguce propust, nego nesto sto se apsolutno ne sme desavati. mada to naravno nije do radonje

Link to comment

ma ok, slazem se, valja izvuci pouke i ispraviti sta nije valjalo, jbg, ceka se ovakva serija jako dugo, da pobedis najveceg protivnika bez ikakve mrlje, mada ce se naci i oni koji ce reci da su nam pomogle sudije

Link to comment

ma moze da prica ko sta hoce, svako od nas najbolje zna sta je gledao. valjda je bitniji licni utisak, nego sta se prica

i cela serija je prosla prilicno korektno. tacnije, sa obzirom ko su bili akteri i kakav je ulog, serija je prosla izuzetno korektno

Link to comment

Ma i Dule, solidno je delovao na terenu sto se tice ponasanja mada je sve to kompenzovao na KZS...jbt covek vodi telohranitelja sa sobom i to pred sopstvenim navijacima. On to rece da ga je taj navijac vika i napusio ga sinoc a lepo se vidi na snimku da covek prica preko telefona i i da se uopste ne cuje ikakvo dranje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...