Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Може ли се рећи да је ова утакмица одрађена у маниру оне у Валенсији? Цело друго полувреме је прилично сигурно чивана мала али вредна преност, под сталним притиском противника који одбија да умре.

Шампионски.

 

Алал вера свима. Какве 2 утакмице после оне 2 на домаћем терену. Фантастично.

 

Идемо даље, да се окитимо трофејима што је и логичан епилог сјајне сезоне.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadam se da ce sad najgori navijaci na svetu, navijaci Zvezde, malo da se skinu s kurca Radonjicu kako bi mogao da s manjim pritiskom pripremi ekipu za utakmice za trofeje.

Link to comment

pokazalo se da je radonja otporan na talase hejta :D

 

očito je vernika više od nas nevernika  :0.6:

 

edit: istini za volju, ja nisam sekunde sumnjao da ćemo dobiti partizan i to se i na forumu može pročitati. meni je i ova jedna pobeda partizana veliko iznenađenje.

Edited by ikar
Link to comment

Radonjic ako uzme obe titule mislim da ide iz Zvezde. Sa ovim rezultatima u EL mislim da ima sanse da predje u jaci klub, a ovo mu je ionako poslednja godina garantovanog ugovora.

Link to comment

nego, ikare, sta ja rekoh za jenkinsa prije 2-3 mjeseca?

 

Cenim da je nas 10 to htelo da mu kaže. Ako ništa drugo, ne morališe lažno na komšijskom topicu. I ja priznajem da je Nemac korisniji nego što sam očekivao na početku sezone.

 

Slažem se sa Petovićem oko ultimativnog testa i cele sezone sam navijao da da njih sretnemo u 1/2 i skakao sam od sreće po kući kada ih je Budućnost cepila u PG. Jedne godine nam pomogne Muta i Stiven Marković, druge Nolan Smith, ove smo morali sami i apsolutno položen test. Očekivao sam metlu, ali su ove dve gostujuće pobede vrednije od metle.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

nema opuštanja, pokazao je da dobro funkcioniše pod pritiskom

 

Pogotovo što finale ne garantuje ništa, samo prvak je siguran za EL. A dominantan regularan deo sezone sam po sebi vrši pritisak da se osvoji titula

Link to comment

Očekivao sam metlu, ali su ove dve gostujuće pobede vrednije od metle.

 

-1

 

Ona treća utakmica je ipak bila izuzetna, bilo bi idealno da je tu pao nokaut. I još idealnije da se posle toga dodeljjivao neki trofej. I najidealnije da se igralo po formatu 1-1-1-1-1 pa da je bilo pred domaćim navijačima -_-

Link to comment

cestitke cigani,  ovi momci i trener su ovo zasluzili igrama na terenu i gospodskim ponasanjem..zlatnim slovima bice upisani, jednostavno kraljevi...

 

a forumaski grobari sa njihovom cuvenom mantrom kako zvezda dobija nebitne derbije a da se vidimo u maju/junu gde cemo standardno biti pocisceni mogu sad s njom da obrisu bulju, sami ce se prepoznati koji su

 

bravo Zvezdo !!!

Link to comment

Ovo je razlog zašto sam želeo Partizan u polufinalu. Zato što je to bio ultimativni test za klub, trenera i tim. Test položen. KK Crvena Zvezda čekaju lepi dani.

klub teško da je položio bilo šta sa ovim uvođenjem vođa navijača kao službenih lica.

Link to comment

Полако, идемо редом. Ево ове године смо минимално гледали Човића например. Напредак.

Link to comment

ako je zaista tako bilo, onda definitivno.

 

Ma, te dripce i jedni i drugi vode sa sobom na utakmice. Ovaj celavi sto je bio sa Vujosevicem kad je ispao incident je bio u obe utakmice u Pioniru kad je Zvezda bila domacin, navodno je neki telohranitelj. To je veceras bio problem jer se izgubilo inace ne bi niko ni pominjao.

Link to comment

 

 

"Stalno sam morao da se borim protiv nepoverenja i straha da se ponovo ne dogodi ono što se događalo godinama", aludirao je Radonjić na Zvezdine poraze u velikim mečevima prethodnih sezona.

 

"Ja sam čvrsto verovao da ćemo uspeti, a jedan od bitnih faktora bilo je igranje protiv najboljih timova Evrope iz nedelje u nedelju. Bilo da su te situacije bile pobedničke ili gubitničke, uspevali smo da iz njih izađemo na kvalitetan način".

 

Prema njegovim rečima, psihološko opterećenje prethodnih dana bilo je "izuzetno", a o fizičkom naporu (četiri meča za šest dana) ne treba trošiti reči.

 

"Verujem da će ovaj uspeh svima nama doneti jedan novi status, ali uprkos tome, zadovoljstvo ne sme da traje duže od jednog dana. Moramo brzo da počnemo da se pripremamo za protivnika u finalu... Igračima je svejedno ko će to biti, ja bih, naravno, najviše voleo da to bude Budućnost".

Link to comment

Svaka čast na ulasku u finale ABA lige i plasman u Evroligu sledeće sezone.

Ne pamtim da mi je u poslednjih 20-tak godina bilo ovoliko stalo da dobijemo Partizan u nekoj seriji kao sada.

Bila bi zaista velika šteta da plasman u EL ne obezbijedi ekipa koja je obarala rekorde ABA lige i završila regularni dio sezone sa samo 2 poraza, a u EL ubjedljivo obezbijedila plasman u top 16, a ni tamo se nije obrukala. Pritom je odigrala cijelu sezonu sa praktično 12 igrača, od toga 4 mlada - 2 već iskusna (Mitrović i Dangubić) i jednim koji je u ovoj stekao neko iskustvo) Tejić.

S druge strane, Partizan je uz dosta uspona i padova nekako upao na jedno od prva 4 mjesta u ABA ligi. na momente sam sumnjao i da iz čiste pakosti ciljaju Zvezdu u polufinalu. U evrokupu nisu prošli ni relativno laku početnu grupu (namjerno ili ne). Tim koji je završio ovo takmičenje je znatno drugačiji od onog koji ju je počeo - sjetimo se Gagića, Bogdanovića, Milutinovića, Šalića i onog Grka. Sve u svemu kroz tim je prodefilovalo 17 ili 18 igrača, što je svakako teret i za budžet na koji su kukali tokom čitave sezone.

A tek Vujošević... Ako je do sada iko i sumnjao, ove sezone je svaki njegov nastup personifikovao čisto zlo. Čak su i negativci iz filmova o Džems Bondu imali više elegancije i takta od njega, on je više ličio na neke negativce iz stripova ili iz filmova poput serijala o Ostin Pauersu. Mislim da bi prvenstveno za Partizan bilo dobro da se konačno rastane od ovog bolesnika.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...