Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pariz silbovao Silba

 

Bivši košarkaš Crvene zvezde Blejk Šilb napustio je Pariz-Levaloa zbog privatnih problema, saopštio je francuski klub.

 

Link to comment

Ra  :lolol:

 

11169851_1073402222673604_83457031477880

 

Da nije Bogdanov drzao govor major Gavrilovic style?

 

Deckici ne deluje previse srecno na fotki zbog susreta sa najvernijima, stavise...

Link to comment

Jebote, smoriću se najstrašnije ako Ra ne osvoji prvenstvo Jugoslavije. Nebitno dal će da poduva od Partizana ili kasnije u finalu.

 

Ono, jeste dalabu na momente ali brate zaslužio je. A i ovi što igraju. 

Link to comment

Da nije Bogdanov drzao govor major Gavrilovic style?

 

Deckici ne deluje previse srecno na fotki zbog susreta sa najvernijima, stavise...

 

Ja nisam imao taj utisak kad sam video fotku.

 

No svakako, potpuno sam fasciniram količinom priče o psihologiji u ovoj finalnoj seriji. 

Link to comment

Mislim, ako  oni koji im nisu bas pomogli sa tribina kad je trebalo sad da im dizu moral i adrenalin, onda to svakako nije najsrecniji segment pripreme utakmice.

 

Ne kazem da ce to da odluci.

Edited by Yoda
Link to comment

Nemam podatke, ali subjektivni osećaj mi je da se svaki put kada su navijači dolazili na trening da podrže ekipu pred utakmicu kojoj nisu mogli da prisustvuju, na kraju loše završilo. Ima verovatno i neki izuzetak, ali svejedno ne sviđa mi se ovo

Link to comment

Nemam podatke, ali subjektivni osećaj mi je da se svaki put kada su navijači dolazili na trening da podrže ekipu pred utakmicu kojoj nisu mogli da prisustvuju, na kraju loše završilo. Ima verovatno i neki izuzetak, ali svejedno ne sviđa mi se ovo

Ма ово је завршена прича. Окрећемо се КЛС-у.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...