Jump to content

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Zato što mislim da je Radonjić takav (alibi) tip. U potpuno nebitnoj Kls dečko je presedeo polovinu utakmica (protiv Mege, Partizana i Radničkog je u 12 utakmica igrao 14 minuta - od toga 8 protiv Radničkog kad je utakmica bila rešena). Radenović je igrao povređen deset puta više. Plus, verujem da će i Kalenić igrati nešto na 4.

 

 

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, ako tako gledamo, to nema nikakve veze sa ostankom Radenovića. Tj, bolje je da on ostane, pošto em znamo šta je i kakav je, em će biti minuta za Tejića makar zbog toga što ovaj pola sezone neće igrati zbog leđa.

 

Alternativa je da ne ostane, pa da alibi Radonjara potraži i dobije neku mačku u džaku na 4, pa da ta mačka uzima minute Tejiću. Mada, ako idemo tom logikom, nema rasprave oko pojačanja dok se ne promeni trener.

Link to comment

Jel gledao neko Zirbesa više od par puta?

 

Ja sam ga gledao u EL a ponekad i u njihovoj ligi koja je kvalitetom polako prestigla nasu jadranku.

 

Nije neki ekstra defanzivac ali je bolji od Raska, pokretljivji i skocniji. Veliki je borac sto mi se posebno svidja, ima da se napali pred delijama samo tako.

 

Najveca mana mu je ledjna tehnika koja nije nesto, uglavnom se oslanja na snagu i ofanzivni skok. Zato je vazno da dovedemo dobrog pleja, jer ce biti lakse i njemu i Bobanu.

Link to comment

jednostavno Raden nece moci da igra koliko DR bude zeleo ,odnosno izraubovace ga mnogo brzo ,mada ja u buducnosti vidim tejica i na petici barem onoliko kolko bude igrao na cetvorki,  jos ako sredi sut i izbije one bubice iz glave  bice to opak igrac

Link to comment

Ne želim da verujem da će ispaliti Ljudinu... :cry:

 

Inače...

 

"Brose Baskets Bamberg manger Wolfgand Heyder confirmed in a radio interview this morning that Maik Zirbes will play in Belgrade next season.

 

The German big man is signing a deal with Crvena Zvezda."

Link to comment

Ako je stvarno potpisao za te pare, onda :Hail:

'bem li ga...tim deluje interesantno, ne mogu da pretpostavim kako ce delovati na parketu. Od Šilbove Zvezde je duplo slabiji, cak mi se cini da ce biti slabiji i od tima koji je ostao nakon Šilba, što nužno ne mora da znači da će postizati i lošije rezultate.

Zapravo ce sve zavisiti od toga kakvog pleja ubodemo. Treba nam neki suludi kreativac koji pritom ume i da pripali i za dva i za tri...a da igra i dobru odbranu. :)

Link to comment

mensecini da je ekipa dozivela dramatican step back u kosarkaskoj inteligenciji, koja joj ionako nije bila jaca strana, i da ce se brzo videti da rasko nije bez razloga imao onoliku ulogu u napadu.

 

al smo u nogama jaci nego ikad.

Link to comment

KK Crvena zvezda i inteligencija obicno ne idu zajedno, tako da nista novo.

 

Ovi ako ce da trce nonstop onda moze izgledati sasvim, sasvim ok. Ako Radonjic misli da forsira igru na postavljenu odbranu cenim da nece docekati decembar.

Link to comment

KK Crvena zvezda i inteligencija obicno ne idu zajedno, tako da nista novo.

 

 

 

Išli su zajedno prošle godine do kraja Evrolige, ali onda je procenjeno da je pamet preskupa. U odnosu na sastav koji je završio sezonu ne vidim da smo sada gluplji, ali jesmo mlađi i atletičniji. Bilo bi dobro da sad ubodu nekog mini Teodosića koji bi sve to umeo da poveže u neku smislenu celinu.

Link to comment

 U odnosu na sastav koji je završio sezonu ne vidim da smo sada gluplji

nece trebati mnogo vremena da vidis

 

voleo bih da ima mesta za gudurica u rosteru, koliki god da je njegov trenutni kvalitet, on je tip igraca za kojim place ovaj sastav.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...