Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam koliko je on direktno jokicu dao, ali definitivno ima samopouzdanja protiv mege. i svi oni sutevi kojima je lomio obruc cele polusezone sa visin penala i poludistance lagano pogadja. sto samo znaci da nije igubio talenat usput, vec muda.

Link to comment

ne znam koliko je on direktno jokicu dao, ali definitivno ima samopouzdanja protiv mege. i svi oni sutevi kojima je lomio obruc cele polusezone sa visin penala i poludistance lagano pogadja. sto samo znaci da nije igubio talenat usput, vec muda.

 

U svakom slucaju, dobra utakmica za dizanje samopouzdanja. Bili smo na skoro +30 protiv ekipe koja nas uvek dosta namuci i to bez Vilijamsa, sut spolja je fercerao odlicno a Radonjic ocigledno nije imao nameru da skida nogu s gasa do samog kraja (Bobi 30 minuta). Mislim da je ovo prvi put da gledam da smo i mentalno rastavili Megu na sitne komade, izgledali su bas ubijeno u poslednjoj cetvrtini.

Link to comment

ako mislis na mitrovica, slaba vajda. prdnuce on u cabar cim bude gusto. a ekipa generalno nije ni imala problem sa samopouzdanjem.

 

Mislim da ce Luka sasvim lepo izgledati u ovim bitnim utakmicama do kraja sezone, pa i protiv Macvana. Nemam neki rezon zasto to mislim, samo osecaj.

Link to comment

Protiv Partizana nema nikakvog razloga da ne izgleda lepo makar u napadu. Koju god odbranu da igraju. Ali i ja sumnjam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Vrhunska utakmica juče, bez dva mnogo važna igrača. Poslata poruka.

 

Inače danas osvanuo odličan Radonjin intervju. Jako odmeren, optimističan, priča malo i o tome koliko se ne vrednuje ono što je on napravio od ovih igrača za dve godine, Bobi, Luka, Laza... Slušam samo ove budale na RTSu juče koji pričaju kako je Mega (za jednu KLS sezonu) napravila Bobija. Potcenjuju se kao i uvek Radonjić i Zvezda.

Link to comment

Vrhunska utakmica juče, bez dva mnogo važna igrača. Poslata poruka.

 

Inače danas osvanuo odličan Radonjin intervju. Jako odmeren, optimističan, priča malo i o tome koliko se ne vrednuje ono što je on napravio od ovih igrača za dve godine, Bobi, Luka, Laza... Slušam samo ove budale na RTSu juče koji pričaju kako je Mega (za jednu KLS sezonu) napravila Bobija. Potcenjuju se kao i uvek Radonjić i Zvezda.

 

To se isto pise i ovde, ne moras da slusas budale na RTS-u.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...