Jump to content

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako dodje Zirbes peti veliki nece biti Kaplanovic.Videcemo ubrzo.Ima jos igraca u ponudi, ali za pare koje Zvezda ima ne mogu se dobiti vrhunski centri.

Zirbes je mlad, ima odredjeni potencijal, evroligasko i reprezentativno iskustvo.

 

Koliko ima istine u tome da hoce da zadrze Radenovica?

Link to comment

Ima puno istine i ja mislim da je to do jaja.Samo da on pristane na malo drugaciju ulogu.

 

To bi bio jako dobar potez. Raden je pametan i skolovan igrac, mogao bi bas dosta nauciti Luku i Tejica.

Link to comment

Zabiravljas ko nam je trener. Bice to jedna klaj-klaj kosarka, kakav tempo. Ko istrci kontru da mu umre majka.

 

Ne zajebavaj, mi smo u prvom delu sezone trcali kao nenormalni, samo Jaka je istrcao kontri za ceo jedan tim.

Link to comment

Pa jeste, al opet mi se cini da smo mogli duplo vise da trcimo. Kad bobi nije na terenu, mogli smo bukvalno da igramo u ledja protivniku, i da trcimo i kad primimo kos, al smo to bas retko radili.

Link to comment

Pa jeste, al opet mi se cini da smo mogli duplo vise da trcimo. Kad bobi nije na terenu, mogli smo bukvalno da igramo u ledja protivniku, i da trcimo i kad primimo kos, al smo to bas retko radili.

 

Bobi je na pocetku dosta sporo odigravao nakon uhvacene lopte, cak je imao i periode kad ga je valjda Radonjic terao na silu da brze pusta pa je pravio greske u serijama. Sumnjam da smo sa njim i Raskom ispod kosa mogli brze da trcimo u ledja od onoga sto smo trcali, a to uopste nije bilo malo. Sad kad gledam te neke utakmice iz novembra i decembra cak mi se cini da je dogovor bio da se trci u kontru kad god se moze a ako ne moze onda daj Silbu pa sta izmisli.

Link to comment

Jel gledao neko Zirbesa više od par puta? Ja gledah ovo što je odigrao protiv Partizana, ali to nije neki uzorak, niti sam obraćao pažnju na njega. Pojedini paušalno ispaljuju da je to neki light Štimac, ili novi Raško, valjda sa željom da ustvrde kako smo dobili lošeg igrača, šta li.

 

Odlično za Radenovića ako je istina, verujem da je to momak koji bi prihvatio onu ulogu kakva je timu potrebna, stoga ne očekujem da on bude neka smetnja Mitroviću i Tejiću, ukoliko nadležni™ proceni da su njih dvojica u stanju da odgovore zahtevima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...