Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedini igrač iz vaše prve petorke koji je daleko™ bolji od direktnog konkurenta je valjda bobi. 

 

Mwill je daleko ispred vasih plejeva, po meni.SP i Macvan su indivudalno bolji od Mitrovica i Kaline, s tim da mi je duel SP vs Kalina interesantan jer SP koliko moze da izdivlja i dobije, moze i da ode skroz u drugu krajnost.

Moja konstatacija se specijalno odnosi na klupu.

Link to comment

Mwill je daleko ispred vasih plejeva, po meni.SP i Macvan su indivudalno bolji od Mitrovica i Kaline, s tim da mi je duel SP vs Kalina interesantan jer SP koliko moze da izdivlja i dobije, moze i da ode skroz u drugu krajnost.

Moja konstatacija se specijalno odnosi na klupu.

 

videćemo za mvila, premalo je akojon tu da bi baš rekli da ima ogromnu prednost

 

a i sa njim dođosmo na 2 od 5 iz startnih 5...

 

sad je samo klupa... pa jbg rotacija od 8,9 igrača što je logično za plejof utakmice... nzm ko je onda daleko bolji od recimo murića sa klupe na toj poziciji itd itd... al dobro svako ima svoje mišljenje...

 

samo je problem što ga neko i nema nego misli da je zabavan  :cry: hint: ne mislim na tebe

Link to comment

masite fudbal sa tim individualnim poredjenjem po pozicijama

 

i to se slažem. zvezda je veliki favorit, ali je napisano u ovom kontekstu pa sam tako i odgovorio

Link to comment

videćemo za mvila, premalo je akojon tu da bi baš rekli da ima ogromnu prednost

 

U ove dve tekme je otprilike pokazao ono što se pisalo o njemu pre dolaska (dobra praćka, slaba organizacija i nepostojeća odbrana), kako misliš da se to ispegla do plejofa? Plus, Budućnost svakako nije neka odbrambena ekipa, a u 4/4 su ga pridavili ko zmija žabu.

Link to comment

U ove dve tekme je otprilike pokazao ono što se pisalo o njemu pre dolaska (dobra praćka, slaba organizacija i nepostojeća odbrana), kako misliš da se to ispegla do plejofa? Plus, Budućnost svakako nije neka odbrambena ekipa, a u 4/4 su ga pridavili ko zmija žabu.

 

pa prerano je. 10 dana je tu. do plejofa će imati još mesec dana sa ekipom skoro. ima vremena da se navikne na tim, na uslove, na igru ovde, na razne situacije u igri, biće sigurno korisniji za mesec dana nego što je sada, ako ne bude, to je druga priča možda ali moramo da sačekamo da vidimo. ali mislim da se vidi da čovek ima 20p u rukama. evo nek ima 15 opet ne vidim kako je to mvil daleko bolji. i opet kažem daleko bolji. ali videćemo, možda ste u pravu, možda niste. nije ni da je vil neki opaki defanzivac, jasno je da bolji organizator. 

Link to comment

akojon ima samo prangiju i ništa više, vilijams je tata u zvezdi od koga cela ekipa živi i koji kontroliše svaki napad i ne vidim magiju kojom akojon za mesec dana od divljaka postaje plejmejker nivoa sličnog vilijamsu. akojon bi mogao da bude dobar u ulozi kakvu ima Dženkins, kao klasičan plejmejker mi se ne sviđa uopšte.

Link to comment

Навијао сам за ђетиће вечерас само због прилике за ово:
 

Izaći na teren, izgaziti ih i završiti priču sa njima na nekoliko godina.

Link to comment

videćemo za mvila, premalo je akojon tu da bi baš rekli da ima ogromnu prednost

 

a i sa njim dođosmo na 2 od 5 iz startnih 5...

 

sad je samo klupa... pa jbg rotacija od 8,9 igrača što je logično za plejof utakmice... nzm ko je onda daleko bolji od recimo murića sa klupe na toj poziciji itd itd... al dobro svako ima svoje mišljenje...

 

samo je problem što ga neko i nema nego misli da je zabavan :cry: hint: ne mislim na tebe

sta ces, tesko je obuzdati emocije kad ti je ono za sta navijas prvi put za tvog zivota favorit protiv najveceg rivala.

 

jebote, meni je bilo neukusno da se ovoliko bahatim kad smo igrali f4 evrolige. ali ovo je valjda najblize tome sto ce razni aleksandri doziveti.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...