Jump to content

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da. Kladionice su poznati rasipnici i dobrotvori. To su im osnovni postulati u poslovanju :D

Potcenjujes potrebu vlasnika kladionica za blagonaklonst vlasti ... 

Edited by Geograf
Link to comment

Izgleda da nam dolazi Nemac iz Bamberga, Maik Zirbes. Nije neki defanzivac ali je bolji i dosta mladji od Raska. Ja sam zadovoljan.

 

Trebaju nam jos dobar plej i peti visoki jer ako misle da igramo sa 4 unutrasnja igraca, mnogo rizikuju.

Link to comment

Jebo ih Zirbes. Krsina od igraca, kad se samo setim da sam pizdeo na spominjanje Stimca, a ovaj je njegova duplo losija verzija... Bolje onda da su malom Kaplanovicu dali sansu.

Link to comment

Jebo ih Zirbes. Krsina od igraca, kad se samo setim da sam pizdeo na spominjanje Stimca, a ovaj je njegova duplo losija verzija... Bolje onda da su malom Kaplanovicu dali sansu.

 

To sto si ti pizdeo je tvoja stvar ali Zvezdi Stimac uopste nije u dometu po ceni.

Link to comment

Mislim da nama zvezdasima realnost nikad nije bila jaca strana...Zirbes je krs pojacanje, mozda za najbogatije evropske klubove. Za nas sigurno nije. Pa samo pogledajte ko nam je sve igrao centra zadnjih godina.. A sad imamo tandem Marjanovic-Zirbes.

Link to comment

Kolko vidim s papira, trom, neeksplozivan centar, upitnog skoka u odbrani i bez sposobnosti da blokira ili menja suteve.

 

Hm, ovako se ne pise "Lazme". Ovako slicno se pise "Rasko".

Link to comment

Ako dodje Zirbes peti veliki nece biti Kaplanovic.Videcemo ubrzo.Ima jos igraca u ponudi, ali za pare koje Zvezda ima ne mogu se dobiti vrhunski centri.

Zirbes je mlad, ima odredjeni potencijal, evroligasko i reprezentativno iskustvo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...