Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Osvajate ligu, ne znam šta se ložite. Daleko najjači tim (i to uz daleko najmanji budžet), jedan ili maksimalno dva poraza u poslednje dve serije. Možda bi Budućnost mogla da vas namuči u Podgorici ali cenim da oni neće videti finale.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Psihološki rat, koji je u suštini monolog jednog agresivnog ludaka. Izaći na teren, izgaziti ih i završiti priču sa njima na nekoliko godina.

Link to comment

opako smara to tupljenje o psihološkom ratu

Zivi bili pa videli "tupljenje" u aprilu, zna se gde je nasa jedina boljka i na sta ce se udariti. Od prvog minuta ce biti bojno polje na parketu, a to nije nas specijalitet. Vec mi je muka od te serije.

Edited by ducca
Link to comment

fenomenalan regularni deo - 24:2 je neverovatan rezultat i jedina mrlja je ona kurcobolja protiv kkp.

 

ocekujem 30:3 na kraju sezone, uz jedan poraz u zagrebu, pri rezultatu 2:0 u finalnoj seriji. red je da titulu uzmemo u zagrebu, tamo je i pocelo nase prokletstvo, poluhorogom jebenog mihovila nakica.

 

p.s. ocekujem i da ce bobi protiv milutinova i djumica u prvoj tekmi imati indeks 25 do poluvremena.

eto, nemam šta da dodam .

Link to comment

Partizan ima dosta kvalitetne igrace, ne verujem da ce biti tako laganog nakantavanja kao sto predvidjate. Sa novim plejom su dobili i neku dubinu na spoljnim pozicijama i tu su nam se dodatno priblizili.

 

Ali zvezda sa ispravnim pristupom u odbrani i evroligaskim Bobijem je ipak visi nivo od ostalih ekipa u ligi, i sad samo treba da odigra kako ume i nema sile da izgubi 3 utakmice. Ovo je valjda prva sezona bez trzavica, dolazaka, odlazaka i nekog ozbiljnog sabanisanja u i oko ekipe. Samo tezak rad i napredak. Ne verujem da se nece isplatiti na kraju, nema smisla da bude tako.

Link to comment

Nema sta, individualno gotovo svaki nas igrac je daleko bolji od direktnog konkurenta, najlosiji matchup imamo na Mitrovic vs Macvan, Kalina ako zaustavi SP na nekom normalnom skoru ili ga iznervira odbranom odradjeno pola posla.

Ako Bobi odigra kao sto je cele sezone, to je to.

Link to comment

Ali zvezda sa ispravnim pristupom u odbrani i evroligaskim Bobijem je ipak visi nivo od ostalih ekipa u ligi, i sad samo treba da odigra kako ume i nema sile da izgubi 3 utakmice. 

 

Ovo je ključno. Ako Bobi bude na EL nivou, Partizan nema šta da traži. Ako bude igrao pod ručnom, biće čupavo.

Link to comment

Nema sta, individualno gotovo svaki nas igrac je daleko bolji od direktnog konkurenta

 

jedini igrač iz vaše prve petorke koji je daleko™ bolji od direktnog konkurenta je valjda bobi. 

Link to comment

Slažem se, ovaj vaš Akonjonon je klasa za Mwilla.

 

nisam to napisao. imao sam istina dilemu tu ali i dalje ne bih rekao da je mwil daleko bolji. 

 

drago mi je inače da se slažeš

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...