Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da sam u Bgd posvetio bih se tome da ih pitam neke stvari. Ovako sam uskraćen jer ugrabim priliku na kašikicu. Pokušaću da aktiviram ove moje sa sajta da odu i nakon treninga ili utakmice pitaju neke stvari, kao što je npr to što tebe interesuje. U svakom slučaju siguran sam da dečko radi na tome.

Elem, nadam se da ćemo uskoro raditi jedna intervju sa svima njima, pa će biti prilike da se postave pitanja :)

 super. hvala. ako budes radio intervju, mogao bi ranije najaviti, pa da sastavimo neku listu pitanja :)

 

Ovo za Jeru, jesu bila zatvorena vrata kad je tukao sudiju?

nisu. imao je tad 15 ili 16 godina na nekom juniorskom turniru je napao sudiju i koliko se secam prilicno je to ozbiljno bilo. najpre je dobio dozivotnu zabranu, koja je kasnije ocigledno promenjena na neki vremenski period

 

citao sam to tad u casopisu o kosarci, ali nema sanse da se setim dal je u pitanju bio kos, kosarka ili nesto trece

jbt u to vreme su izlazila dva cini mi se nedeljnika o kosarci u srbiji, znam da sam bio skenjan jer cesto nisam imao para za oba :S

Link to comment

 super. hvala. ako budes radio intervju, mogao bi ranije najaviti, pa da sastavimo neku listu pitanja :)

 

 

Hoću samo da dogovori sa ovima iz kluba za neki termin jer sad se sve zahuktava.

Link to comment

calavera ili delija sta cekate?

doneli ste nam pobede u dve poslednje tekme :) otvarajte topik, ostalo je manje od 48h do pocetka

E ajde stvarno, neozbiljno je ovako

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...