Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Igrali smo i ranije s Tejarom na petici, ali Williams i Jovic nikad nisu ovoliko dugo bili na parketu zajedno, a tom petorkom smo prelomili. Radonjara vadi keceve iz rukava :D

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad mi Partizan deluje kao najrealniji protivnik. Jebo kombinatoriku dok se jos igra :)

 

edit: sad i definitivno idemo na porazenog iz Morace? Racunam da Cedevita sigurno dobija Solnok.

Solnok se naoštrio. Pobeda bi možda mogla da im donese Evrokup.

A Partizan mora da pobedi 12 razlike da bi bio drugi.

Ipak je najrealnije da Budućnost bude druga.

Link to comment

Upalili smo motore na 7 minuta do kraja i obrisali patos sa Igokeom. Jenkins zverski u odbrani.

+1

 

Сјајна утакмица Јаке. Али каква атмосфера :Hail:

Link to comment

ne mora 12 razlike

Au, tek sada videh da imaju isto pobeda. Mislio sam da je Budućnost za pobedu ispred. Oni su definitivno prsli kao tim. Ne bi me iznenadilo da ih Partizan dobije.

Link to comment

Mirise da cemo na Buducnost.

 

varijanta a)

 

Zvezda - Buducnost

 

Partizan - Cedevita (Partizan prednost domaceg terena)

 

Varijanta b)

 

Zvezda - Cedevita

 

Partizan - Buducnost (Buducnost prednost domaceg terena)

 

Ja bih ipak radije varijantu b

 

Varijanta C:

 

Zvezda - Partizan

Cedevita - Buducnost

 

Ako Cedevita oplete Solnok, a Buducnost Partizana.

Link to comment

Pričah malo s Jeretinom i kaže da se i on nada da je ovo ta sezona. Veli i da je prva utakmica plejofa najbitnija. Pitao sam ga Zvezda ili Budućnost - Zvijezda naravno, sve drugo su usputne stanice. :D

Link to comment

Pričah malo s Jeretinom i kaže da se i on nada da je ovo ta sezona. Veli i da je prva utakmica plejofa najbitnija. Pitao sam ga Zvezda ili Budućnost - Zvijezda naravno, sve drugo su usputne stanice. :D

Прогноза за 1/2?
Link to comment

Evo kratki razgovor sa Đenkom I Cirbom. Imao sam prilike da malo popričam i sa Dangubićem. Najviše me interesovalo koliko radi na svom šutu i drago mi bi kad reče da on, Reba i još neko (sad se ne sjećam ko) ostaju poslje treninga i po sat i po da uvježbavaju šut.

Link to comment

kaze li sta da li je posvecen fizickom treningu?

kao sto vec rakoh nekad ranije, meni deluje da njemu nedostaje snage da suteve iz daljine izvodi na slican nacin kao one blize kosu

slaba vajda od tog silnog treninga ako pritom i ne promeni tehniku suta (za tri poena pre svega)

Link to comment

kaze li sta da li je posvecen fizickom treningu?

kao sto vec rakoh nekad ranije, meni deluje da njemu nedostaje snage da suteve iz daljine izvodi na slican nacin kao one blize kosu

slaba vajda od tog silnog treninga ako pritom i ne promeni tehniku suta (za tri poena pre svega)

Da sam u Bgd posvetio bih se tome da ih pitam neke stvari. Ovako sam uskraćen jer ugrabim priliku na kašikicu. Pokušaću da aktiviram ove moje sa sajta da odu i nakon treninga ili utakmice pitaju neke stvari, kao što je npr to što tebe interesuje. U svakom slučaju siguran sam da dečko radi na tome.

Elem, nadam se da ćemo uskoro raditi jedna intervju sa svima njima, pa će biti prilike da se postave pitanja :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...