Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

I dalje mi nije jasno sto se toliko potcenjuje Galata, i to u sred Istambula :unsure:  I dalje je to respektabilan tim sa svim problemima. Bojim se da je kvota na njih i ovaj put previse primamljiva :whistle:

Link to comment

U ovoj atmosferi u kojoj se pobeda Zvezde smatra za gotovu stvar, siguran  sam da će Zvezda lošije igrati. Tako je bilo svaki put do sada u top 16, pobeđivali smo samo kad nismo imali šanse, ili kad nam pobeda nije bila bitna. Dakle, biće teško.

Link to comment

U ovoj atmosferi u kojoj se pobeda Zvezde smatra za gotovu stvar, siguran  sam da će Zvezda lošije igrati. Tako je bilo svaki put do sada u top 16, pobeđivali smo samo kad nismo imali šanse, ili kad nam pobeda nije bila bitna. Dakle, biće teško.

 

Biće teško - 20 razlike.

Link to comment

U ovoj atmosferi u kojoj se pobeda Zvezde smatra za gotovu stvar, siguran  sam da će Zvezda lošije igrati. Tako je bilo svaki put do sada u top 16, pobeđivali smo samo kad nismo imali šanse, ili kad nam pobeda nije bila bitna. Dakle, biće teško.

 

Ne, fora je u tome da sad nemamo nikakvu presiju pošto su nam minimalne šanse za prolazak, i tako ćemo i stići do 7-7.

Link to comment

***

 

inace ne valja sto smo ovoliki favoriti veceras, ako izgubimo usrace nas svi da smo pukli od klinaca i 4 i po igraca, ne igraju Arslan, Guler, Pocijus

Edited by teacher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...