Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Podjednako impresivna je reakcija u odbrani. Ruka na licu dok je u stavu, ukradena iz ruke i nakon toga odličan pas za Dangubića.

Link to comment

A Luka kapitenski ne daje asistenciju Radanovu da se i on upise. 

 

Popizdeo sam nacisto zbog ovoga. Vazno je da je ta dva poena upisao, nema veze sto mu je pre toga s glave skinuo loptu u skoku Malesevic. A i Rebic bi mi popio jedno opasno ribanje zbog toga sto je klinca jednom preskocio iako je sam visio u cosku. Bas mi je drago sto je Radonjic poslednju akciju trazio loptu za Radanova da odigra jedan na jedan, lepo ga je nagradio za one dve ukradene lopte..

 

Klinac 'ladno napuni sve kolone za pet minuta, jos samo da je opalio blokadu. :0.6:

Edited by harper
Link to comment

Mali trenira već tri meseca sa prvim timom, i kažu da je odličan i na trenizima...ono radne navike, čvrstina, itd.

Danas je svakako delovao dve godine zreliji od Rebića koji je skroz prso sa samopuzdanjem očigledno.

Osnovni utisak mi je razlika u kvalitetu ova dva tima danas, i bez Bobija, Marcusa i Laze na trenutke je delovalo kao da igraju neki odrasli ljudi protiv klinaca...to je Evroliga i ta čvrstina koju imamo.

 

Baš lepo veče, a sad da osvojimo Stambol, red je.

Link to comment

Klinac je pokazao da se moze igrati i za par minuta na parketu. Cvetkovic i Rebic  su najcesce u ovakvim minutama izgledali kao likovi s basketa iz kraja. 

Link to comment

Radonjic mora hitno da dovede u red Kalinicevo ponasanje, zbog onih prenemaganja i ironisanja nakon svakog odsviranog faula, pa cak i najociglednijih, uzece ga sudije na zub. Veceras je bas ruzno i seljacki odreagovao kad mu je sudjen treci faul, nesto je objasnjavao Radonjicu pokazujuci onako dziberski palcem prema sudiji, po sistemu "vidi budalu". Naravno, kako se vratio na teren isti sudija mu je smesta zalepio cetvrtu iako nije bilo ni blizu faula, cisto da mu pokaze ko je gazda. I Mitrovic je jednom odmahnuo prema sudiji nakon sto mu je svirao ciste korake koje je napravio, samo sto je u pitanju bio iskusniji Jovcic koji ga je iskulirao. Takve stvari u najskorije vreme moraju da se regulisu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...