Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ako ovako nastavi, Mitrović neće nikuda. Dobra ponuda iz Nemačke bi Čovića pospešila da proda Nemca, ali verujem da će ostati, mada ja njega ne cenim preterano kao većina na forumu (svakako nije vezara). Vrlo je bitno da uspemo da dovedemo bar dva domaća igrača, a spisak nije podugačak: Zagorac, Jokić i Kuzmić. Ja i dalje nisam siguran da li će Tejić dugoročno moći da pokriva PF ili će morati da se preseli na C.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako ovako nastavi, Mitrović neće nikuda. Dobra ponuda iz Nemačke bi Čovića pospešila da proda Nemca, ali verujem da će ostati, mada ja njega ne cenim preterano kao većina na forumu (svakako nije vezara). Vrlo je bitno da uspemo da dovedemo bar dva domaća igrača, a spisak nije podugačak: Zagorac, Jokić i Kuzmić. Ja i dalje nisam siguran da li će Tejić dugoročno moći da pokriva PF ili će morati da se preseli na C.

 

Kakva je tvoja procena Kuzmića? Ja ga nikad nisam gledao, osim po hajlajtsima.

Link to comment

Шваба врло добро одрађује своју улогу резерве, неретко је био међу 2 најбоља играча на терену, а најчешће је имао неке своје стандардно корисне шљакерске партије.

Међутим ако би се циљао Јокић, ја бих најрадије да он дечко буде резервни центар код нас и да ради ко коњ. За то време први центар да буде неки Јанг. И Лука и Теја на 4. Ту је Шваба доњи, ал ја бих радо жртвовао њега за Јокића.

 

 

И свака част Хевфану како је скренуо тему :D

Edited by EmptyClip
Link to comment

Ja sam i računao s tim da Mitrović ide (što je takođe neizvesno). Ali Tejić uzima te njegove minute onda, valjda.

Ako ode Mitrović onda mora da dođe neko umesto njega.

 

Cirbes, nova petica, tejić, nova četvorka + Kalinić

 

Manja gužva nego što je to slučaj ove sezone na spoljnim pozicijama.

Link to comment

Gle, Radanov u protokolu. Steta sto ce Rebarce imati prednost, a tesko da cemo povesti 20+ protiv ovih da bi i Radanov dobio koji minut.

Link to comment

Gle, Radanov u protokolu. Steta sto ce Rebarce imati prednost, a tesko da cemo povesti 20+ protiv ovih da bi i Radanov dobio koji minut.

 

Radonja definitivno čita forum. 

 

Jesmo li imali 100 poena protiv nekoga? Levski?

Link to comment

Sta kazete vi upuceniji, za koju je poziciju Radanov projektovan? Znam da je kao mladji igrao pleja, sad je mozda neko krilo?

Edited by Calavera
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...